Skrz na skrz byla pražská část Stodůlky o víkendu proběhána orientačními běžci. V sobotu se zde konalo MČR ve sprintu a v neděli následovalo MČR ve sprintových štafetách... Sice nám necinklo v tolika kategoriích, jak bychom si asi přáli, ale rozhodně jsme se nedali ve výsledkových listinách přehlédnout.
V sobotu Adélka vybojovala 3. místo v dámské elitě a svůj úspěch zopakovala i v neděli, a to společně s Gabčou, Pavlem a Milošem, když si doběhli pro krásné 3. místo ve štafetách. Dalším úspěšným sprinterem se stal Filip Jančík, který za nás běhá teprve první rok, když v kategorii H16 doběhl na 3. místě, o které se dokonce v nabité konkurenci musel dělit. Krásnými výsledky se také blýskli oba Tomášové (6. a 7. místo v H16), Jáchym (6. místo v H20), Miloš, Pája a Ota (5., 7., a 8. místo v pánské elitě). První dorostenecká štafeta sice neobhájila loňský titul, ale vybojovala krásné 5. místo (ve složení Eliška, Kiki, Tom U. a Tom K.). Narozdíl od ostatních favoritů se můžeme pyšnit tím, že nikdo svou štafli nediskl!!! Tak jen tak dál i po zbytek sezóny.

edit Jenda: Sprintové štafety byly k vidění v přímém přenosu, záznam lze shlédnout v archivu ČT.. Je pěkný a je nás tam hodně vidět!

Sice bez televize ale i tak si dovolím pochválit všechny dorostence v podstatě bez vyjímky. Áčko má před sebou ještě dva roky v této kategorii, bojovalo o medaile a věřím tomu, že pokud bude takto parádně pracovat dál, v dalších letech přijdou i medaile. Ale i v ostatních našich štafetách to vypadalo opravdu pozitivně. Díky za to!