V tomto týdnu, který je nabitý až k prasknutí a končí vysvědčením, probíhaly OB rozlučkové akce: ať to byla pondělní vyjížďka na kole s koupáním, úterní herní trénink, za který moc děkuji dorostencům za organizaci!, nebo včerejší oblastní štafety.
Děkuji všem za vaši účast a nasazení v uplynulé části sezóny (organizačně, pořadatelsky, výpomocí všeho druhu, že jste chodili na tréniky, závody) - jste skvělí!
Užijte léto ve zdraví a pohodě, načerpejte síly. No a občas se běžte proběhnout ;-)
Fotky z rozlučky [https://eu.zonerama.com/SKBrnoZabovresky/Album/15649385]
Fotky ze štafet [https://eu.zonerama.com/SKBrnoZabovresky/Album/15648124]

Výsledky:
DH10

1 Tonda, Danda, Miki
2 Zuzanka, Karolínka S., Karolínka K.
3 Páťa, Kubík B., Samík
D14
1.Klárka, Zorka, Eliška
D18
1 Rea, Kamča, Thea
H21
3 Filip, Vojta, Tomáš
D35
1 žabičky forewer
2 Lenny, Jana
H35
2 Drbča, Jenda
3 Jerry, Brabík

 Bára Stachoňová