Do skupiny dorost+ patří všichni starší 15 let. Tady už je to tvrdá dřina, náročné tréninky a při závodě samé kopce a hustníky. Odměnou nám jsou silné zážitky skvělý kolektiv, a kamarádi na celý život. Kontakty na trenéry

Aktuální týden 17.01. – 23.01.

PO Posilovna 15:15 a 18:00 Rosnička, https://mapy.cz/s/pujazepebo
ÚT Běžecký trénink 16:30 ZŠ náměstí Svornosti 7, https://mapy.cz/s/mozefojego
ST Posilovna + běh dle plánu 15:15 a 18:00 Rosnička, https://mapy.cz/s/pujazepebo
ČT Běžecký trénink 17:00 hala Rosnička
kompenzace samostatně dle plánu
SO Krátký den
NE volno

Společný tréninkový plán

Kromě míst a typů tréninků viz výše máme i podrobný tréninkový plán, pro jeho správu využiváme aplikaci TrainingPeaks (něco jako Strava se správou tréninkových plánů).
Pokud jste členem klubu, můžete si založit účet a připojit se k tréninkové skupině pomocí odkazu zde, uvidíte pak přehledně aktuální tréninkový plán.
Pro zařazení ke správné skupině a přiřazení odpovídajícího plánu, pak ještě napište někomu z trenérů, viz kontakty.
Při zapnutí synchronizace s vašimi hodinkami trénéři i uvidí jak pěkně běháte.

3. — 6. února Pololetní prázdniny Kuklík na Vysočině
3. — 12. března Jarní prázdniny - Francie - Millau Francie, Millau
14. — 18. dubna VT Velikonoce Dvůr Králové
6. — 8. května VT Luhačovice Luhačovice
30. září — 2. října VT Vysočina Svratouch

D+: NOB #3 |  14. ledna

BZL - Pohár Legendy |  9. ledna

D+: NOB #2 |  17. prosince

D+: NOB #1 |  27. listopadu

D+: vytrvalost #1 |  21. listopadu

Oddílový přebor |  6. — 7. listopadu

Dorost+ - mapový trénink - NOB |  12. října

Dorost+ - VT Česká Kanada |  2. — 3. října

Dorost+ - mapový trénink - 1. úsek štafet |  21. září

Dorost+ - mapový trénink - shluky |  14. září

Dorost+ - mapový trénink - okruhy |  7. září

Dorost+ - mapový trénink - krátká |  31. srpna

3. BLL: Letní měřený závod ve sprintu |  24. srpna

Tábor Mladějov |  14. — 21. srpna

Dorost+ - VT Švédsko |  16. — 26. července

2x mapový trénink |  10. července

Úterní mapový trénink - D+ |  8. června

D+: Soustředění middle |  28. — 30. května

Mapový trénink D+ |  18. května

Sprintové soustředění Brno |  16. května

Dorost+ - Třebíč |  1. — 2. května

Velikonoce v Brně |  1. — 5. dubna

Azimuty Holedná |  20. — 21. března

Azimuty Holedná |  5. — 6. března

Jarní prázdniny - Vracovské duny |  20. — 28. února

COB U buku |  12. — 14. února

NOB: Žebětín |  12. února

Vrstevnice Jinačovice - Baba |  29. — 31. ledna

NOB: COB |  22. ledna

NOB: Hagaby |  8. ledna

NOB: neúplná mapa |  18. prosince

NOB: COB |  4. prosince

NOB: KP + linie |  27. listopadu

Mapový trénink Zadní hády |  20. — 22. listopadu

Mapové tréninky Kohoutovice a Soběšice |  13. — 17. listopadu

Dorost+ - mapový trénink - sprint |  1. září

VT Kralovice 2020 |  16. — 23. srpna

Prázdninové soustředění Liberecko |  25. července — 1. srpna

Dorost+ - mapový trénink Velká Roudka |  9. června

Velikonoční soustředění Brno a Vysočina |  10. — 13. dubna

Mapový trénink Zadní hády |  27. — 29. března

Mapový trénink Žebětín |  21. — 22. března

Slovinsko, Lipica Open |  4. — 8. března

Mapový výjezd - Šaštín (2 tréninky) |  29. února

noční mapový trénink |  28. února

Mapové soustředění Portugalsko |  16. — 23. února

noční mapový trénink |  14. února

noční mapový trénink |  7. února

noční mapový trénink |  24. ledna

noční mapový trénink |  10. ledna

VáNoční mapový trénink |  20. prosince

noční mapový trénink |  13. prosince

noční mapový trénink |  29. listopadu

noční mapový trénink |  15. listopadu

Pondělní mapokopce |  11. listopadu

BZL - Pohár Legendy |  9. ledna

Oddílový přebor |  6. — 7. listopadu

3. BLL: Letní měřený závod ve sprintu |  24. srpna

Tábor Mladějov |  14. — 21. srpna

Dorost+ - VT Švédsko |  16. — 26. července

Sprintové soustředění Brno |  16. května

Dorost+ - Třebíč |  1. — 2. května

Velikonoce v Brně |  1. — 5. dubna

VT Kralovice 2020 |  16. — 23. srpna

Prázdninové soustředění Liberecko |  25. července — 1. srpna

Utkání nadějí brněnského TSM/SCM a pardubického TSM/SCM |  29. — 31. května

Testovani - Zadní Hády, Dorost + |  23. května

Vytrvalost - TT Znojmo |  10. května

Bezkontaktní testování |  26. dubna

Velikonoční soustředění Brno a Vysočina |  10. — 13. dubna

noční mapový trénink |  24. ledna

BBP - Běh o pohár Jehnic – Běh 17. listopadu |  17. listopadu

Zobrazují se mapové teorie za poslední rok, starší záznamy naleznete v archivu.