Do skupiny dorost+ patří všichni starší 15 let. Tady už je to tvrdá dřina, náročné tréninky a při závodě samé kopce a hustníky. Odměnou nám jsou silné zážitky skvělý kolektiv, a kamarádi na celý život. Kontakty na trenéry

Aktuální týden 10.06. – 16.06.

PO Atletické posilování 17:00 ZŠ Hudcova, https://en.mapy.cz/s/namupujugu
ÚT D+: mapový trénink 16:30 Lesná, parkoviště u Lidlu, https://en.mapy.cz/s/rafejefola
ST Posilovna 17:30 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, https://en.mapy.cz/s/gejulumete
ČT Běžecký trénink 17:00 Areál VUT, Stadion pod Palackého vrchem
volno
SO Český pohár, žebříček A 7:30 Kr. Pole, nádraží
NE Český pohár, žebříček A

Příští týden 17.06. – 23.06.

PO Atletické posilování 17:00 ZŠ Hudcova, https://en.mapy.cz/s/namupujugu
ÚT D+: mapový trénink
ST Posilovna Kampus FSpS MUni, Bohunice
ČT Běžecký trénink 17:00 Areál VUT, Stadion pod Palackého vrchem
volno
SO ŽB Morava, 9. JML: klasická trať
NE 6. Žebříček B-Morava, krátká trať

Společný tréninkový plán

Kromě míst a typů tréninků viz výše máme i podrobný tréninkový plán, pro jeho správu využiváme aplikaci TrainingPeaks (něco jako Strava se správou tréninkových plánů).
Pokud jste členem klubu, můžete si založit účet a připojit se k tréninkové skupině pomocí odkazu zde, uvidíte pak přehledně aktuální tréninkový plán.
Pro zařazení ke správné skupině a přiřazení odpovídajícího plánu, pak ještě napište někomu z trenérů, viz kontakty.
Při zapnutí synchronizace s vašimi hodinkami trénéři i uvidí jak pěkně běháte.

Roční plán akcí

Velká tabulka se souhrnem akcí, které nás čekají. Slouží jako přehled před sezónou. V průběhu roku může dojít k drobným modifikacím, které se projeví na stránkách jednotlivých akcí.

Kategorie a tratě pro tréninky

Tyto kategorie se budou objevovat na našich akcích. Barva popisuje obtížnost, XS-XL naznačuje délku. Na vytrvalost počítejte s obtížností "Orange" pro všechny a délkami XS -> XL. Na většinu tréninků je třeba se přihlásit, přes přihláškový systém, nebo mailem (viz kontakty).

Zkratka v přihlášce Popis Obtižnost Délka Dle kategorie
Red | XL Prodloužená trať pro kluky, co běhají Elitu těžká nejdelší H20 (A, E, R) + H21 (C, E, R)
Red | L Těžší, elitní holky, starší dorostenci těžká dlouhá H18 (A, B, R) + H20 (B) + H21 (C) + D20 (E, R) + D21 (E, R)
Red | M Těžší, holky, mladší dorostenci těžká střední H16 (A) + D16 (A) + D18 (A, B) + D20 (A, B) + D21 (C)
Orange | M Lehčí pro "nové" dorostence, pokročilejší hobby střední střední H16 (B) + H15 (A, B) + D16 (B)
Orange | S Lehčí pro "nové" dorostenky, pokročilejší hobby střední krátká D15 (A, B)
Green | XS Odpovídající pro DH14, vhodné pro začínající hobíky lehká nejkratší DH14

20. — 29. července TK Švédsko Göteborg
10. — 17. srpna Tábor OB Milovy
28. — 29. září TK družstva ČR
2. — 3. listopadu Oddílový přebor Roštín

Mapový trénink žactva Lesná (L) |  23. dubna

D+: NOB |  5. ledna

D+: NOB |  15. prosince

Oddílový přebor |  4. — 5. listopadu

OB Tábor 2023 |  12. — 19. srpna

Vysočina: les + les |  9. července

Dorost+: Mapový trénink |  6. června

Dorost+: Mapový trénink |  30. května

Dorost+: Mapový trénink |  23. května

VT Jeseníky |  5. — 8. května

TK Kłodzko |  4. — 8. května

TK Velikonoce |  6. — 10. dubna

VT Brno |  24. — 26. března

TK Španělsko |  11. — 20. března

NOB #06: long |  24. února

Mapový trénink žactva a dorostu |  18. února

NOB #05: COB |  10. února

NOB #04: 1. úsek štafet |  13. ledna

NOB #03: COB |  6. ledna

Oddílový přebor |  5. — 6. listopadu

Mapová příprava na družstva |  30. září — 2. října

VT Vysočina |  28. září — 2. října

D+ mapáč: 1. úsek štafet |  20. září

D+: dlouhé postupy |  13. září

D+ mapáč: krátká trať bez cest |  6. září

Tábor 2022 Staré Splavy |  13. — 20. srpna

STK 2022 |  22. července — 1. srpna

1. Brněnská letní liga |  12. července

VT CSM |  1. — 6. července

D+ mapový trénink: vrstevnicovka |  14. června

D+ mapový trénink: koridory |  7. června

Mapová příprava na MČR na krátké trati |  27. — 29. května

D+ mapový trénink: krátké postupy |  24. května

D+ mapový trénink: Dvoukolový sprint |  10. května

D+ mapový trénink: Hagaby |  26. dubna

VT Velikonoce |  14. — 18. dubna

NOB - Ledková Huť |  2. dubna

D+: mapový výjezd Šaštín (žáci jako VT Brno) |  27. března

Jarní prázdniny - Francie - Millau |  3. — 12. března

D+: NOB #6 |  18. února

D+: vytrvalost terénem #4 |  30. ledna

BZL: Hromniční trápení |  29. ledna

D+: NOB #4 |  28. ledna

D+: NOB #3 |  14. ledna

BZL - Pohár Legendy |  9. ledna

D+: NOB #2 |  17. prosince

D+: NOB #1 |  27. listopadu

D+: vytrvalost #1 |  21. listopadu

Oddílový přebor |  6. — 7. listopadu

Dorost+ - mapový trénink - NOB |  12. října

Dorost+ - VT Česká Kanada |  2. — 3. října

Dorost+ - mapový trénink - 1. úsek štafet |  21. září

Dorost+ - mapový trénink - shluky |  14. září

Dorost+ - mapový trénink - okruhy |  7. září

Dorost+ - mapový trénink - krátká |  31. srpna

3. BLL: Letní měřený závod ve sprintu |  24. srpna

Tábor Mladějov |  14. — 21. srpna

Dorost+ - VT Švédsko |  16. — 26. července

2x mapový trénink |  10. července

Úterní mapový trénink - D+ |  8. června

D+: Soustředění middle |  28. — 30. května

Mapový trénink D+ |  18. května

Sprintové soustředění Brno |  16. května

Dorost+ - Třebíč |  1. — 2. května

Velikonoce v Brně |  1. — 5. dubna

Azimuty Holedná |  20. — 21. března

Azimuty Holedná |  5. — 6. března

Jarní prázdniny - Vracovské duny |  20. — 28. února

NOB: Žebětín |  12. února

COB U buku |  12. — 14. února

Vrstevnice Jinačovice - Baba |  29. — 31. ledna

NOB: COB |  22. ledna

NOB: Hagaby |  8. ledna

NOB: neúplná mapa |  18. prosince

NOB: COB |  4. prosince

NOB: KP + linie |  27. listopadu

Mapový trénink Zadní hády |  20. — 22. listopadu

Mapové tréninky Kohoutovice a Soběšice |  13. — 17. listopadu

Dorost+ - mapový trénink - sprint |  1. září

VT Kralovice 2020 |  16. — 23. srpna

Prázdninové soustředění Liberecko |  25. července — 1. srpna

Dorost+ - mapový trénink Velká Roudka |  9. června

Velikonoční soustředění Brno a Vysočina |  10. — 13. dubna

Mapový trénink Zadní hády |  27. — 29. března

Mapový trénink Žebětín |  21. — 22. března

Slovinsko, Lipica Open |  4. — 8. března

Mapový výjezd - Šaštín (2 tréninky) |  29. února

noční mapový trénink |  28. února

Mapové soustředění Portugalsko |  16. — 23. února

noční mapový trénink |  14. února

noční mapový trénink |  7. února

noční mapový trénink |  24. ledna

noční mapový trénink |  10. ledna

VáNoční mapový trénink |  20. prosince

noční mapový trénink |  13. prosince

noční mapový trénink |  29. listopadu

noční mapový trénink |  15. listopadu

Pondělní mapokopce |  11. listopadu

D+: Bludiště v kukuřici S TBM |  18. října

TK Kłodzko |  4. — 8. května

Oddílový přebor |  5. — 6. listopadu

Tábor 2022 Staré Splavy |  13. — 20. srpna

STK 2022 |  22. července — 1. srpna

VT CSM |  1. — 6. července

D+ mapový trénink: Dvoukolový sprint |  10. května

VT Velikonoce |  14. — 18. dubna

BZL - Pohár Legendy |  9. ledna

Oddílový přebor |  6. — 7. listopadu

3. BLL: Letní měřený závod ve sprintu |  24. srpna

Tábor Mladějov |  14. — 21. srpna

Dorost+ - VT Švédsko |  16. — 26. července

Sprintové soustředění Brno |  16. května

Dorost+ - Třebíč |  1. — 2. května

Velikonoce v Brně |  1. — 5. dubna

VT Kralovice 2020 |  16. — 23. srpna

Prázdninové soustředění Liberecko |  25. července — 1. srpna

Utkání nadějí brněnského TSM/SCM a pardubického TSM/SCM |  29. — 31. května

Testovani - Zadní Hády, Dorost + |  23. května

Vytrvalost - TT Znojmo |  10. května

Bezkontaktní testování |  26. dubna

Velikonoční soustředění Brno a Vysočina |  10. — 13. dubna

noční mapový trénink |  24. ledna

BBP - Běh o pohár Jehnic – Běh 17. listopadu |  17. listopadu

Zobrazují se mapové teorie za poslední rok, starší záznamy naleznete v archivu.