Žáci 2 jsou převážně děti ve věku 13 a 14 roků. Kontakty na trenéry

Aktuální týden 10.06. – 16.06.

PO Tělocvična 17:00 – 18:30 hala Rosnička
ÚT Mapový trénink žactva Ivanovice 16:15
ST volno
ČT Běžecký trénink 16:00 – 18:00 Areál VUT, Stadion pod Palackého vrchem
volno
SO Běh dle plánu samostatně
NE volno

Příští týden 17.06. – 23.06.

PO Tělocvična 17:00 – 18:30 hala Rosnička
ÚT Mapový trénink žactva Bystrc/Žebětín 16:15
Mapový trénink 16:00 – 18:00 okolí Brna
ST volno
ČT Běžecký trénink 16:00 – 18:00 Areál VUT, Stadion pod Palackého vrchem
volno
SO ŽB Morava, 9. JML: klasická trať
Běh dle plánu samostatně
NE 6. Žebříček B-Morava, krátká trať
21. — 28. července VT červenec Hradec Králové
10. — 17. srpna Tábor OB Milovy
27. — 29. září VT Šaštín SK Šaštín/Borský Mikuláš
2. — 3. listopadu Oddílový přebor Roštín

Mapový trénink žactva Bosonohy (L) |  4. června

Mapový trénink žactva Bystrc (L) |  28. května

Mapový trénink Žactva (L) |  21. května

VT květen |  8. — 12. května

Mapový trénink žactva Lesná (L) |  23. dubna

Mapový trénink žactva - Kohoutovice (L) |  16. dubna

VT Brno |  8. — 10. března

Mapový trénink žactva |  24. února

VT Jarní prázdniny |  1. — 11. února

Mapový trénink žactva |  20. ledna

D+: NOB |  5. ledna

D+: NOB |  15. prosince

Mapový trénink žactva |  9. prosince

Oddílový přebor |  4. — 5. listopadu

VT podzim |  28. září — 1. října

OB Tábor 2023 |  12. — 19. srpna

Mapový trénink Veselka |  30. května

VT Jeseníky |  5. — 8. května

TK Velikonoce |  6. — 10. dubna

VT Brno |  24. — 26. března

VT Jarní prázdniny |  10. — 19. března

Mapový trénink žactva |  4. března

Mapový trénink žactva a dorostu |  18. února

Oddílový přebor |  5. — 6. listopadu

VT Vysočina |  28. září — 2. října

Tábor 2022 Staré Splavy |  13. — 20. srpna

VT CSM |  1. — 6. července

VT Velikonoce |  14. — 18. dubna

VT Brno |  25. — 27. března

Jarní prázdniny - Lipica Open |  5. — 13. března

BZL: Hromniční trápení |  29. ledna

Mapový trénink žactva |  29. ledna

Mapový trénink žactva |  15. ledna

BZL - Pohár Legendy |  9. ledna

Oddílový přebor |  6. — 7. listopadu

Tábor Mladějov |  14. — 21. srpna

Jarní prázdniny - Vracovské duny |  20. — 28. února

COB U buku |  12. — 14. února

Vrstevnice Jinačovice - Baba |  29. — 31. ledna

Mapový trénink Kohoutovice |  28. — 29. listopadu

Mapový trénink Zadní hády |  20. — 22. listopadu

Mapové tréninky Kohoutovice a Soběšice |  13. — 17. listopadu

VT Kralovice 2020 |  16. — 23. srpna

Velikonoční soustředění Brno a Vysočina |  10. — 13. dubna

Mapový trénink Zadní hády |  27. — 29. března

Mapový trénink Žebětín |  21. — 22. března

Slovinsko, Lipica Open |  4. — 8. března

Mapový výjezd - Šaštín (2 tréninky) |  29. února

noční mapový trénink |  28. února

noční mapový trénink |  14. února

noční mapový trénink |  7. února

noční mapový trénink |  24. ledna

noční mapový trénink |  10. ledna

VáNoční mapový trénink |  20. prosince

noční mapový trénink |  13. prosince

noční mapový trénink |  29. listopadu

noční mapový trénink |  15. listopadu

VT podzim |  28. září — 1. října

Oddílový přebor |  5. — 6. listopadu

Tábor 2022 Staré Splavy |  13. — 20. srpna

VT CSM |  1. — 6. července

VT Velikonoce |  14. — 18. dubna

BZL - Pohár Legendy |  9. ledna

Oddílový přebor |  6. — 7. listopadu

Tábor Mladějov |  14. — 21. srpna

VT Kralovice 2020 |  16. — 23. srpna

Velikonoční soustředění Brno a Vysočina |  10. — 13. dubna

noční mapový trénink |  24. ledna

BBP - Běh o pohár Jehnic – Běh 17. listopadu |  17. listopadu

Zobrazují se mapové teorie za poslední rok, starší záznamy naleznete v archivu.