1. — 2. října 2022 VT Podzim Svratouch dorost hobby zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky soustredeni 10/2022 10/2022 1664575200 1664661600
13. — 20. srpna 2022 Tábor 2022 Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2022 08/2022 1660341600 1660946400
22. července — 1. srpna 2022 STK 2022 Švédsko zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2022 08/2022 1658440800 1659304800
1. — 6. července 2022 VT CSM Rýmařov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2022 07/2022 1656626400 1657058400
15. — 19. června 2022 Jukola - Elita Finsko zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2022 06/2022 1655244000 1655589600
12. — 19. června 2022 Jukola - trenéři a veterání Finsko dorost hobby zavod 06/2022 06/2022 1654984800 1655589600
30. dubna — 1. května 2022 VT Květen Luhačovice dorost hobby zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky soustredeni 04/2022 05/2022 1651269600 1651356000
14. — 18. dubna 2022 VT Velikonoce Dvůr Králové hobby zaci2 dorost soustredeni 04/2022 04/2022 1649887200 1650232800
1. — 3. dubna 2022 VT Brno Brno a blízké okolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 04/2022 04/2022 1648764000 1648936800
27. března 2022 D+: vytrvalost #10 Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2022 03/2022 1648335600 1648335600
20. března 2022 D+: vytrvalost #9 Babí lom zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2022 03/2022 1647730800 1647730800
5. — 13. března 2022 Jarní prázdniny - Lipica Open Slovinsko zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 03/2022 03/2022 1646434800 1647126000
5. — 13. března 2022 STK Jarní prázdniny - Francie Francie dorost soustredeni 03/2022 03/2022 1646434800 1647126000
27. února 2022 D+: vytrvalost #8 Baba zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2022 02/2022 1645916400 1645916400
20. února 2022 D+: vytrvalost #7 Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2022 02/2022 1645311600 1645311600
19. února 2022 Mapový trénink žactva Brno či okolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2022 02/2022 1645225200 1645225200
18. února 2022 D+: NOB #6 Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2022 02/2022 1645138800 1645138800
13. února 2022 D+: vytrvalost #6 Březina zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2022 02/2022 1644706800 1644706800
11. února 2022 D+: NOB #5 Zadní Hády zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2022 02/2022 1644534000 1644534000
3. — 6. února 2022 Pololetní prázdniny - žáci Vysočina pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 02/2022 02/2022 1643842800 1644102000
30. ledna 2022 D+: vytrvalost #5 Žebětín zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2022 01/2022 1643497200 1643497200
29. ledna 2022 Mapový trénink žactva Brno či okolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2022 01/2022 1643410800 1643410800
28. ledna 2022 D+: NOB #4 Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2022 01/2022 1643324400 1643324400
22. ledna 2022 Krátký den Dubňany zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 01/2022 01/2022 1642806000 1642806000
16. ledna 2022 D+: vytrvalost #4 Tišnov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2022 01/2022 1642287600 1642287600
15. ledna 2022 Mapový trénink žactva Brno či okolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2022 01/2022 1642201200 1642201200
14. ledna 2022 D+: NOB #3 Hostěnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2022 01/2022 1642114800 1642114800
9. ledna 2022 BZL - Pohár Legendy Brno - Vinohrady zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 01/2022 01/2022 1641682800 1641682800
23. prosince Běh okolo Brna Mariánské údolí hobby dorost akce 12/2021 12/2021 1640214000 1640214000
19. prosince D+: vytrvalost #3 Březina zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 12/2021 12/2021 1639868400 1639868400
17. prosince D+: NOB #2 Lelekovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2021 12/2021 1639695600 1639695600
9. — 12. prosince VT Sklené Sklené dorost hobby soustredeni 12/2021 12/2021 1639004400 1639263600
11. prosince Mapový trénink žactva Brno či okolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2021 12/2021 1639177200 1639177200
5. prosince BZL - Onos cup zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 12/2021 12/2021 1638658800 1638658800
28. listopadu BZL: Adamna cup Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 hobby zavod 11/2021 11/2021 1638054000 1638054000
27. listopadu Mapový trénink žactva Brno či okolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 11/2021 11/2021 1637967600 1637967600
27. listopadu D+: NOB #1 Kobeřice dorost trenink 11/2021 11/2021 1637967600 1637967600
21. listopadu D+: vytrvalost #1 Bystrc - Přístaviště hobby dorost trenink 11/2021 11/2021 1637449200 1637449200
17. listopadu BBP - Jehnice Jehnice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby trenink 11/2021 11/2021 1637103600 1637103600
12. — 14. listopadu Boroka cupa Kiskunmajsa zaci1 zaci2 dorost hobby soustredeni 11/2021 11/2021 1636671600 1636844400
10. listopadu Hobby online teorie internety hobby akce 11/2021 11/2021 1636498800 1636498800
9. listopadu Úterní trénink - zimní období ZŠ náměstí Svornosti zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 11/2021 11/2021 1636412400 1636412400
6. — 7. listopadu Oddílový přebor Žďár nad Sázavou zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby soustredeni 11/2021 11/2021 1636153200 1636239600
2. listopadu Úterní běžecký trénink Les nad halou Rosnička zaci1 zaci2 trenink 11/2021 11/2021 1635807600 1635807600
2. listopadu Úterní mapový trénink Lesná - Čertova rokle zabicky pulci1 pulci2 trenink 11/2021 11/2021 1635807600 1635807600
27. — 31. října Podzimní prázdniny ČR - Českosaské švýcarsko pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby pulci1 soustredeni 10/2021 10/2021 1635285600 1635631200
30. října Končí objednávka oblečení přihláškový systém zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 10/2021 10/2021 1635544800 1635544800
28. října 12. JML klasická trať Ospělov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1635372000 1635372000
26. října Úterní mapový trénink Pulců a Žabiček Lesná pulci1 pulci2 zabicky trenink 10/2021 10/2021 1635199200 1635199200
26. října Úterní trénink pro Žáky 1 a 2 hala Rosnička zaci2 zaci1 trenink 10/2021 10/2021 1635199200 1635199200
24. října 11. JML Křižánky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1635026400 1635026400
20. října Hobby: mapáč - sběrák věšák u Buku hobby trenink 10/2021 10/2021 1634680800 1634680800
19. října Mapový trénink žactva Lesná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 10/2021 10/2021 1634594400 1634594400
17. října Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1634421600 1634421600
16. října 10. JML klasická trať Kobeřice u Brna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1634335200 1634335200
16. října Veteraniáda ČR v nočním OB dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1634335200 1634335200
16. října Mistrovství ČR v nočním OB Plzeň – Aktivity centrum Krašovská dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1634335200 1634335200
13. října Hoby mapáč Březina hobby trenink 10/2021 10/2021 1634076000 1634076000
12. října Dorost+ - mapový trénink - NOB Březina dorost trenink 10/2021 10/2021 1633989600 1633989600
12. října Mapový trénik žactva Žebětín zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 10/2021 10/2021 1633989600 1633989600
10. října Veteraniáda ČR klubů Kobylá nad Vidnavkou zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1633816800 1633816800
10. října Mistrovství ČR klubů Kobylá nad Vidnavkou zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1633816800 1633816800
9. října Mistrovství ČR štafet Kobylá nad Vidnávkou zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1633730400 1633730400
9. října Veteraniáda ČR štafet Kobylá nad Vidnávkou zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1633730400 1633730400
6. října Hobby mapáč U Buku zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2021 10/2021 1633471200 1633471200
5. října Dorost+ - mapový trénink - štafetové úseky doplníme dorost hobby trenink 10/2021 10/2021 1633384800 1633384800
5. října Mapový trénik žactva Babí lom zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 10/2021 10/2021 1633384800 1633384800
2. — 3. října Dorost+ - VT Česká Kanada Česká Kanada hobby dorost soustredeni 10/2021 10/2021 1633125600 1633212000
3. října ŽB Morava, 9. JML - krátká trať Brno -Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1633212000 1633212000
2. října ŽB Morava, 8. JML - klasická trať Brno -Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 10/2021 10/2021 1633125600 1633125600
28. září 6. JML Mistrovství oblasti na krátké trati Neslovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1632780000 1632780000
28. září 7. JML Mistrovství oblasti ve sprintu Ivančice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1632780000 1632780000
26. září Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) Dolní Olešnice zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1632607200 1632607200
25. září 5. JML - krátká trať Lelekovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1632520800 1632520800
25. září Český pohár, žebříček A sprint Hradec Králové - Pouchov hobby dorost zavod 09/2021 09/2021 1632520800 1632520800
25. září Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) Dolní Olešnice zaci2 dorost hobby zaci1 zavod 09/2021 09/2021 1632520800 1632520800
22. září Hobby mapáč Palačák hobby trenink 09/2021 09/2021 1632261600 1632261600
21. září Dorost+ - mapový trénink - 1. úsek štafet Rudíkov dorost hobby trenink 09/2021 09/2021 1632175200 1632175200
21. září Mapový trénik žactva U buku pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 09/2021 09/2021 1632175200 1632175200
19. září 4. JML - klasická trať Jedovnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1632002400 1632002400
18. září Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) Pohoří (Jílové u Prahy) hobby dorost zavod 09/2021 09/2021 1631916000 1631916000
18. září Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva Vysoká nad Labem zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1631916000 1631916000
15. září Hobby - mapový trénink Kanice hobby trenink 09/2021 09/2021 1631656800 1631656800
15. září Sportovní prohlídka Brno zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 09/2021 09/2021 1631656800 1631656800
14. září Mapový trénik žactva Dub Troják pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 09/2021 09/2021 1631570400 1631570400
14. září Dorost+ - mapový trénink - shluky Kluč - Athéna dorost trenink 09/2021 09/2021 1631570400 1631570400
12. září Žebříček B-Morava - Krátká trať Petříkovice zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1631397600 1631397600
11. září Žebříček B-Morava - Klasická trať Petříkovice zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1631311200 1631311200
9. září Sportovní prohlídka Brno zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 09/2021 09/2021 1631138400 1631138400
8. září Sportovní prohlídka Brno zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 09/2021 09/2021 1631052000 1631052000
7. září Mapový trénik žactva Pod Útěchovem zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2021 09/2021 1630965600 1630965600
7. září Veřejný závod (Akademické M ČR) krátká Skiareál Hlubočky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2021 09/2021 1630965600 1630965600
7. září Dorost+ - mapový trénink - okruhy Rudice dorost hobby trenink 09/2021 09/2021 1630965600 1630965600
6. září Veřejný závod (Akademické M ČR) sprint Areál FTK UPOL Olomouc - Neředín zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2021 09/2021 1630879200 1630879200
5. září Český pohár, žebříček A - krátká trať Valchov dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1630792800 1630792800
4. září Český pohár, žebříček A - klasická trať Kladky dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1630706400 1630706400
4. září 3. JML - klasická trať; Pořádáme Pivonice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 09/2021 09/2021 1630706400 1630706400
31. srpna Dorost+ - mapový trénink - krátká Pamětice dorost trenink 08/2021 08/2021 1630360800 1630360800
27. — 29. srpna Cena východních Čech Pustá Rybná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1630015200 1630188000
27. — 29. srpna Interkompas 47 Staré Město pod Landštejnem zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1630015200 1630188000
27. — 29. srpna West cup Perninek zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1630015200 1630188000
24. srpna 3. BLL: Letní měřený závod ve sprintu Slatina dorost hobby trenink 08/2021 08/2021 1629756000 1629756000
20. — 22. srpna Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji Kacanovy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1629410400 1629583200
14. — 21. srpna Tábor Mladějov Mladějov v Čechách zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby soustredeni 08/2021 08/2021 1628892000 1629496800
13. — 15. srpna Rumcajsovy míle Svatá Kateřina zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1628805600 1628978400
10. srpna TT Bílý potok Javůrek hobby trenink 08/2021 08/2021 1628546400 1628546400
6. — 8. srpna O-Adventure Dědov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1628200800 1628373600
1. — 8. srpna Žáci: VT Nový Bor Nový Bor zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 08/2021 08/2021 1627768800 1628373600
6. — 8. srpna Zlínský (Š)krpál Lukoveček zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2021 08/2021 1628200800 1628373600
3. srpna 2. BLL: Letní měřený závod na krátké trati Žebětín hobby trenink 08/2021 08/2021 1627941600 1627941600
30. července — 1. srpna Letní Velikonoce Nová Skalka /okres Česká Lípa/ zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2021 08/2021 1627596000 1627768800
16. — 26. července Dorost+ - VT Švédsko Švédsko, Hållsta dorost soustredeni 07/2021 07/2021 1626386400 1627250400
19. — 25. července VT Bohemka Nový Bor zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2021 07/2021 1626645600 1627164000
21. — 25. července Bohemia Orienteering Nový Bor zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2021 07/2021 1626818400 1627164000
16. — 18. července Grand prix Silesia Jakubčovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2021 07/2021 1626386400 1626559200
13. července Letní měřený trénink ve sprintu Bystrc hobby trenink 07/2021 07/2021 1626127200 1626127200
10. července 2x mapový trénink Žďár n. S. dorost hobby soustredeni 07/2021 07/2021 1625868000 1625868000
30. června Hobby mapáč Myslivna hobby trenink 06/2021 06/2021 1625004000 1625004000
29. června Společný mapový Zamilovaný háj, u hřiště zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby trenink 06/2021 06/2021 1624917600 1624917600
25. — 27. června Veteraniáda sprint-klasika-krátká Rýmařov a okolí hobby soustredeni 06/2021 06/2021 1624572000 1624744800
27. června Veteraniáda ČR na krátké trati Žďárský Potok - rekreační středisko RELAXA zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2021 06/2021 1624744800 1624744800
26. června Veteraniáda ČR na klasické trati Žďárský Potok - rekreační středisko RELAXA zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2021 06/2021 1624658400 1624658400
26. června 2. JML krátká trať Zadní Hády zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1624658400 1624658400
25. června Veteraniáda ČR ve sprintu Rýmařov - sportovní areál Flemda zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2021 06/2021 1624572000 1624572000
23. června Mistrovství oblasti štafet Hostěnice zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1624399200 1624399200
20. června Žebříček B-Morava - Klasická trať Ludvíkov, autocamp Dolina zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1624140000 1624140000
19. června ŽB Morava - krátká trať Ludvíkov, autocamp Dolina zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1624053600 1624053600
16. června Krátká trať s vylepšením Březina hobby trenink 06/2021 06/2021 1623794400 1623794400
15. června Mapový trénik žactva Achtelky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2021 06/2021 1623708000 1623708000
13. června Český pohár, žebříček A, zkrácená Vojtíškov hobby dorost zavod 06/2021 06/2021 1623535200 1623535200
12. — 13. června MČR na krátké trati Vojtíškov dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1623448800 1623535200
12. června Měřený mapový trenink, 9. jarní jihomoravská liga Brno Bystrc, U Křivé borovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1623448800 1623448800
9. června Trailtour: Drahanská vysočina Adamov hobby trenink 06/2021 06/2021 1623189600 1623189600
8. června Úterní mapový trénink - D+ Pivonice dorost trenink 06/2021 06/2021 1623103200 1623103200
8. června Mapový trénik žactva Velká Baba zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2021 06/2021 1623103200 1623103200
5. června Měřený mapový trénink - 8. jarní jihomoravská liga Jedovnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost hobby zavod 06/2021 06/2021 1622844000 1622844000
2. června Hobby: mapáč Holedná hobby trenink 06/2021 06/2021 1622584800 1622584800
1. června Mapový trénik žactva Veselka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2021 06/2021 1622498400 1622498400
28. — 30. května D+: Soustředění middle Stříbrnice dorost soustredeni 05/2021 05/2021 1622152800 1622325600
29. května Měřený trénink - POŘÁDÁME Bukovinka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2021 05/2021 1622239200 1622239200
26. května 1. trénink hobíků Maloměřice hobby trenink 05/2021 05/2021 1621980000 1621980000
26. května Skupina Hobby: sprint v Maloměřicích Cacovický ostrov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2021 05/2021 1621980000 1621980000
25. května 1. hobby mapáč Cacovický ostrov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2021 05/2021 1621893600 1621893600
25. května Mapový trénik žactva Zamilovaný háj zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 05/2021 05/2021 1621893600 1621893600
23. května Žebříček B Morava Morava zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2021 05/2021 1621720800 1621720800
23. května Mistrovství ČR sprintových štafet Litovel, areál TJ Tatran Litovel dorost zavod 05/2021 05/2021 1621720800 1621720800
22. května Mistrovství ČR ve sprintu Šternberk, hala Ecce Homo dorost zavod 05/2021 05/2021 1621634400 1621634400
22. května Měřený mapový trénink Omice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zavod 05/2021 05/2021 1621634400 1621634400
18. května Mapový trénink D+ Znojmo dorost trenink 05/2021 05/2021 1621288800 1621288800
16. května Sprintové soustředění Brno Brno dorost soustredeni 05/2021 05/2021 1621116000 1621116000
15. května Měřený mapový trénink Ochoz u Brna pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 dorost zavod 05/2021 05/2021 1621029600 1621029600
9. května Měřený trénink na Čeřínku (po ČP/ŽA) Horní Hutě (Čeřínek) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2021 05/2021 1620511200 1620511200
9. května Manufaktura ČP, ŽA - Krátká trať Horní Hutě (Čeřínek) dorost zavod 05/2021 05/2021 1620511200 1620511200
8. května Veřejný trénink - POŘÁDÁME Vinohrady pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zavod 05/2021 05/2021 1620424800 1620424800
8. května Manufaktura ČP, ŽA - sprint Jihlava dorost zavod 05/2021 05/2021 1620424800 1620424800
4. května Mapový trénink D+ Žebětín, nad okruhem dorost trenink 05/2021 05/2021 1620079200 1620079200
1. — 2. května Dorost+ - Třebíč Třebíč dorost soustredeni 05/2021 05/2021 1619820000 1619906400
30. dubna — 2. května Žáci VT Brno Brno a okolí pulci2 zaci1 zaci2 soustredeni 04/2021 05/2021 1619733600 1619906400
2. května Žebříček A ČR dorost zavod 05/2021 05/2021 1619906400 1619906400
1. května měřený mapový trénink 2 Mokrá-Horákov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2021 05/2021 1619820000 1619820000
23. — 25. dubna COB Rudice Rudice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2021 04/2021 1619128800 1619301600
17. dubna Zhusto liga Melatín pulci2 zaci1 zaci2 zabicky pulci1 zavod 04/2021 04/2021 1618610400 1618610400
10. — 11. dubna COB Vlašnovské údolí Mokrá-Horákov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2021 04/2021 1618005600 1618092000
10. dubna Běh s mapou Zastávka u Brna dorost trenink 04/2021 04/2021 1618005600 1618005600
3. — 6. dubna SUI hra Omický les Omický les zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2021 04/2021 1617400800 1617660000
2. — 5. dubna COB Bílý potok Hvozdec zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2021 04/2021 1617314400 1617573600
1. — 5. dubna Velikonoce v Brně Brno dorost soustredeni 04/2021 04/2021 1617228000 1617573600
27. — 28. března COB Proba lesa Řícmanice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2021 03/2021 1616799600 1616886000
19. — 21. března COB Dub Troják Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 03/2021 03/2021 1616108400 1616281200
20. — 21. března Azimuty Holedná Holedná dorost trenink 03/2021 03/2021 1616194800 1616281200
13. — 14. března COB Soběšice Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 03/2021 03/2021 1615590000 1615676400
6. — 7. března COB Pohádka máje Pohádka máje zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2021 03/2021 1614985200 1615071600
5. — 6. března Azimuty Holedná Holedná dorost trenink 03/2021 03/2021 1614898800 1614985200
20. — 28. února Jarní prázdniny - Kremlovsko jih (RBK) Lipůvká - Nuzířov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1613775600 1614466800
19. — 28. února Jarní prázdniny - Ryndovka (TBM) Ryndovka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1613689200 1614466800
20. — 28. února Jarní prázdniny - Jehnice (RBK) Jehnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1613775600 1614466800
19. — 28. února COB U buku (TBM) U buku zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1613689200 1614466800
21. — 28. února Jarní prázdniny - Jizerské hory Potkávárna u Havrana dorost soustredeni 02/2021 02/2021 1613862000 1614466800
20. — 28. února Jarní prázdniny - Vracovské duny Vracov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1613775600 1614466800
12. — 14. února COB U buku Mezi Soběšicemi a Útěchovem zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1613084400 1613257200
12. února NOB: Žebětín Žebětín dorost trenink 02/2021 02/2021 1613084400 1613084400
7. února Vytrvalost s mapou - Trnůvka Bystrc - Přístavište dorost trenink 02/2021 02/2021 1612652400 1612652400
6. — 7. února COB z Řícmanic Zadní hády zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 02/2021 02/2021 1612566000 1612652400
31. ledna Lyžování NMnM Nové Město na Moravě dorost trenink 01/2021 01/2021 1612047600 1612047600
29. — 31. ledna Vrstevnice Jinačovice - Baba Velká Baba zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2021 01/2021 1611874800 1612047600
30. ledna Běh na Orlí hnízdo Dolní Loučky dorost trenink 01/2021 01/2021 1611961200 1611961200
23. — 24. ledna HROBy na Pohádce máje Pohádka máje zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2021 01/2021 1611356400 1611442800
22. ledna NOB: COB U Kroměříže dorost trenink 01/2021 01/2021 1611270000 1611270000
15. — 17. ledna HROBy u Tišnova Nelepeč pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2021 01/2021 1610665200 1610838000
8. — 10. ledna Kramolín Kramolín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2021 01/2021 1610060400 1610233200
29. prosince — 10. ledna Mapový trénink Benešov Benešov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2020 01/2021 1609196400 1610233200
8. ledna NOB: Hagaby Kramolín (svah) dorost trenink 01/2021 01/2021 1610060400 1610060400
20. prosince — 3. ledna Azimutový trénink Holedná Holedná dorost trenink 12/2020 01/2021 1608418800 1609628400
29. prosince — 3. ledna Mapový trénink Odranec Odranec zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2020 01/2021 1609196400 1609628400
19. — 24. prosince 2020 Mapový trénink Bukovinka Bukovinka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2020 12/2020 1608332400 1608764400
23. prosince 2020 Běh okolo Brna Mariánské údolí dorost trenink 12/2020 12/2020 1608678000 1608678000
18. prosince 2020 NOB: neúplná mapa Zamilec dorost trenink 12/2020 12/2020 1608246000 1608246000
10. — 13. prosince 2020 Objemové soustředění Vysočina Sklené dorost soustredeni 12/2020 12/2020 1607554800 1607814000
11. — 13. prosince 2020 Mapový trénink Kanice - Babice Kanice - Babice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2020 12/2020 1607641200 1607814000
12. prosince 2020 Společný mapový trénink žactva parkoviště U buku pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 12/2020 12/2020 1607727600 1607727600
4. — 6. prosince 2020 Mapový trénink Jehnice Jehnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2020 12/2020 1607036400 1607209200
5. prosince 2020 Společný mapový trénink žactva Augšperský potok zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 12/2020 12/2020 1607122800 1607122800
4. prosince 2020 NOB: COB Hády (zadní - Ochoz, Kanice) dorost trenink 12/2020 12/2020 1607036400 1607036400
3. prosince 2020 MB NOPB Brno - Husovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 12/2020 12/2020 1606950000 1606950000
28. — 29. listopadu 2020 Mapový trénink Kohoutovice Kohoutovice, Myslivna pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 11/2020 11/2020 1606518000 1606604400
29. listopadu 2020 Výběh s mapou - Baba Velká Baba dorost trenink 11/2020 11/2020 1606604400 1606604400
27. listopadu 2020 NOB: KP + linie Kohoutovice (Myslivna) dorost trenink 11/2020 11/2020 1606431600 1606431600
21. — 22. listopadu 2020 Výběh s mapou - Moravský kras Hády dorost trenink 11/2020 11/2020 1605913200 1605999600
20. — 22. listopadu 2020 Mapový trénink Zadní hády Zadní hády zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 11/2020 11/2020 1605826800 1605999600
13. — 17. listopadu 2020 Mapové tréninky Kohoutovice a Soběšice Kohoutovice, Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 11/2020 11/2020 1605222000 1605567600
6. — 8. listopadu 2020 Otevřený oddílový přebor Jedovnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 11/2020 11/2020 1604617200 1604790000
3. listopadu 2020 Online mapová teorie Goggle Classroom pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 11/2020 11/2020 1604358000 1604358000
28. října — 1. listopadu 2020 Mapový trénink Omický les Omický les zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2020 11/2020 1603839600 1604185200
23. — 25. října 2020 Mapový trénink Vranov Vranov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2020 10/2020 1603404000 1603576800
16. — 18. října 2020 Mapový trénink Rudice Rudice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2020 10/2020 1602799200 1602972000
13. října 2020 Individuální mapový trénink Žabičky Údolí Zaječího potoka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2020 10/2020 1602540000 1602540000
13. října 2020 Mapový trénink Pulci 2 Zamilovaný háj pulci2 trenink 10/2020 10/2020 1602540000 1602540000
13. října 2020 Mapový trénink Žáci 1 Kohoutovice zaci1 trenink 10/2020 10/2020 1602540000 1602540000
13. října 2020 Trénink Žáci 2 Žabiny zaci2 trenink 10/2020 10/2020 1602540000 1602540000
13. října 2020 Mapový trénink Pulci1 Louka na Lesné za domovem seniorů pulci1 trenink 10/2020 10/2020 1602540000 1602540000
12. října 2020 Běžecký trénink Žáci 2 Kohoutovice zaci2 trenink 10/2020 10/2020 1602453600 1602453600
12. října 2020 Běžecký trénink Žáci 1 Wilsonův les zaci1 trenink 10/2020 10/2020 1602453600 1602453600
10. října 2020 TT - Mikulčice Mikulčice dorost trenink 10/2020 10/2020 1602280800 1602280800
6. října 2020 Mapový trénink Kozí hora Sedlo pod Medláneckým kopcem zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2020 10/2020 1601935200 1601935200
4. října 2020 5. JML - krátká trať Troubsko zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 10/2020 10/2020 1601762400 1601762400
4. října 2020 Veteraniáda ČR ve sprintu Lázně Kynžvart - Zámek zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 10/2020 10/2020 1601762400 1601762400
2. — 3. října 2020 MČR na krátké trati Kunratice u České Kamenice dorost zavod 10/2020 10/2020 1601589600 1601676000
29. září 2020 Dorost+ - mapový trénink - vrstevnicovka Valchov dorost trenink 09/2020 09/2020 1601330400 1601330400
29. září 2020 Mapový trénink U Buku Po fáborcích od zastávky U buku (MHD 57) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2020 09/2020 1601330400 1601330400
28. září 2020 4. JML - krátká trať Křižánky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1601244000 1601244000
26. — 28. září 2020 VT Lipnice - žactvo Lipnice nad Sázavou pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 soustredeni 09/2020 09/2020 1601071200 1601244000
28. září 2020 Veteraniáda ČR na krátké trati Křižánky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1601244000 1601244000
26. září 2020 Mistrovství ČR štafet Jakubčovice zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1601071200 1601071200
22. září 2020 Dorost+ - mapový trénink - I. úsek štafet Kanice dorost trenink 09/2020 09/2020 1600725600 1600725600
22. září 2020 Mapový trénink Babí lom Značeno od zastávky Lelekovice, náves zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2020 09/2020 1600725600 1600725600
18. — 20. září 2020 POŘÁDÁNÍ: klasika Kemp Na Kopci - Vír zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1600380000 1600552800
20. září 2020 3. JML - klasická trať Vír zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1600552800 1600552800
20. září 2020 Veteraniáda ČR na klasické trati + oblastní závod Kemp Na Kopci - Vír zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1600552800 1600552800
19. září 2020 MČR na klasické trati Kemp Na Kopci-Vír dorost zavod 09/2020 09/2020 1600466400 1600466400
15. září 2020 Dorost+ - mapový trénink - dohledávky Valchov dorost trenink 09/2020 09/2020 1600120800 1600120800
15. září 2020 Mapový trénink Veselka Veselka - značeno ze zastávky Žebětín, Borovník (MHD 51) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2020 09/2020 1600120800 1600120800
12. září 2020 2. JML - klasická trať Tetčice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1599861600 1599861600
8. září 2020 Mapový trénink Soběšice Soběšice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 09/2020 09/2020 1599516000 1599516000
8. září 2020 Dorost+ - mapový trénink - dlouhé postupy (1:15) Kostelany dorost trenink 09/2020 09/2020 1599516000 1599516000
6. září 2020 Mistrovství ČR ve sprintu Hradec Králové dorost zavod 09/2020 09/2020 1599343200 1599343200
6. září 2020 Mistrovství ČR sprintových štafet Pardubice, Ohrazenice dorost zavod 09/2020 09/2020 1599343200 1599343200
6. září 2020 Mapový trénink Kozí hora sedlo Medláneckého kopce pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 akce 09/2020 09/2020 1599343200 1599343200
5. září 2020 1. JML - krátká trať Útěchov / Bílovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2020 09/2020 1599256800 1599256800
1. září 2020 Mapový trénink Pekárna les S od zastávky Kopce pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2020 09/2020 1598911200 1598911200
1. září 2020 Dorost+ - mapový trénink - sprint Prostějov dorost trenink 09/2020 09/2020 1598911200 1598911200
31. srpna 2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 ČR dorost zavod 08/2020 08/2020 1598824800 1598824800
28. — 31. srpna 2020 Cena východních Čech Hajnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1598565600 1598824800
28. — 31. srpna 2020 West cup Nejdek, Vysoká Jedle zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1598565600 1598824800
29. srpna 2020 Testování mládeže Vyškov zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1598652000 1598652000
21. — 23. srpna 2020 Pěkné prázdniny Malá Skála v Českém ráji zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1597960800 1598133600
16. — 23. srpna 2020 VT Kralovice 2020 Kralovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 08/2020 08/2020 1597528800 1598133600
21. — 23. srpna 2020 Helfenburk 2020 Kemp Bavorov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1597960800 1598133600
14. — 16. srpna 2020 Tis 2020 Tis u Blatna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1597356000 1597528800
7. — 9. srpna 2020 Zlínský (Š)krpál zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1596751200 1596924000
9. srpna 2020 Mapový trénink - sprint. štafety Nový Lískovec dorost trenink 08/2020 08/2020 1596924000 1596924000
31. července — 2. srpna 2020 Sandstones Pískovce Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 08/2020 1596146400 1596319200
25. července — 1. srpna 2020 Prázdninové soustředění Liberecko Karlov (Josefův důl) dorost soustredeni 07/2020 08/2020 1595628000 1596232800
17. — 19. července 2020 GP Silesia 2020 Bohdanovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594936800 1595109600
18. — 19. července 2020 Rumcajsovy míle 2020 Valečov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1595023200 1595109600
18. července 2020 TT - Babí Lom Lelekovice dorost trenink 07/2020 07/2020 1595023200 1595023200
14. července 2020 Mapový trénink: věšák - sběrák Réna dorost trenink 07/2020 07/2020 1594677600 1594677600
10. — 12. července 2020 Botas 2020 Chotěboř zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594332000 1594504800
12. července 2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 5) & Běhej s mapou-krátká Křižánky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594504800 1594504800
11. července 2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 4) & Běhej s mapou-klasika Březiny zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594418400 1594418400
10. července 2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 3) & Běhej s mapou-krátká Březiny zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594332000 1594332000
5. července 2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou-krátká Odranec zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1593900000 1593900000
1. — 5. července 2020 Mapové Soustředění Vysočina Svratouch pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 07/2020 07/2020 1593554400 1593900000
4. července 2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 1) & Běhej s mapou-klasika Odranec zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1593813600 1593813600
28. června 2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko Nové Město na Moravě dorost zavod 06/2020 06/2020 1593295200 1593295200
26. — 27. června 2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko Nové Město na Moravě dorost soustredeni 06/2020 06/2020 1593122400 1593208800
24. června 2020 JML: Mistrovství oblasti ve štafetách Mokrá-Horákov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2020 06/2020 1592949600 1592949600
21. června 2020 Dorost+ - vytrvalost s mapou Moravský Kras dorost trenink 06/2020 06/2020 1592690400 1592690400
17. června 2020 Dub Troják - mapový trénink Pomník Františka Bašného, Kohoutovice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2020 06/2020 1592344800 1592344800
16. června 2020 Dorost+ - mapový trénink Kladoruby Kladoruby - Andělka dorost trenink 06/2020 06/2020 1592258400 1592258400
14. června 2020 Vytrvalost Tesák - TT Tesák dorost trenink 06/2020 06/2020 1592085600 1592085600
13. června 2020 5. Jihomoravská letní liga (ABM) Uhřice, koupaliště pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky dorost zavod 06/2020 06/2020 1591999200 1591999200
10. června 2020 Velká Baba Velká Baba - rozcestí pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 06/2020 06/2020 1591740000 1591740000
9. června 2020 Dorost+ - mapový trénink Velká Roudka Velká Roudka dorost trenink 06/2020 06/2020 1591653600 1591653600
6. — 7. června 2020 TT - Praha Praha dorost zavod 06/2020 06/2020 1591394400 1591480800
6. června 2020 4. Jihomoravská letní liga Moravec pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky zavod 06/2020 06/2020 1591394400 1591394400
3. června 2020 Mapový trénink Myslivna Myslivna pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 06/2020 06/2020 1591135200 1591135200
29. — 31. května 2020 Utkání nadějí brněnského TSM/SCM a pardubického TSM/SCM dráha Brno, Vysočina dorost trenink 05/2020 05/2020 1590703200 1590876000
30. května 2020 3. Jihomoravská letní liga Zamilovaný hájek zaci1 zaci2 pulci1 pulci2 zavod 05/2020 05/2020 1590789600 1590789600
27. května 2020 Dorost+ - mapový trénink Kuničky Kuničky dorost trenink 05/2020 05/2020 1590530400 1590530400
27. května 2020 Mapový trénink Zadní Hády Zastávka autobusu 201, 202 Na spáleništi pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 05/2020 05/2020 1590530400 1590530400
24. května 2020 Vytrvalost Hostýnské vrchy - TT Lukov dorost trenink 05/2020 05/2020 1590271200 1590271200
23. května 2020 Testovani - Zadní Hády, Dorost + Zadní Hády dorost trenink 05/2020 05/2020 1590184800 1590184800
20. května 2020 Dorost+ - mapový trénink Březina Březina dorost trenink 05/2020 05/2020 1589925600 1589925600
17. května 2020 Vytrvalost Novohradské hory - TT Hojná Voda dorost trenink 05/2020 05/2020 1589666400 1589666400
16. — 17. května 2020 Květen vol. 3 Uhřice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 05/2020 05/2020 1589580000 1589666400
13. května 2020 Žákovský mapový trénink, Vytrvalost D+ Útěchov, U buku pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 05/2020 05/2020 1589320800 1589320800
12. května 2020 Mapové intervaly Bystrc Brno, Bystrc dorost trenink 05/2020 05/2020 1589234400 1589234400
10. května 2020 Vytrvalost - TT Znojmo Znojmo dorost trenink 05/2020 05/2020 1589061600 1589061600
10. května 2020 Vytrvalost TT Znojmo Znojmo zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2020 05/2020 1589061600 1589061600
8. — 10. května 2020 Květen vol. 2 Veselka, Kramolín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 05/2020 05/2020 1588888800 1589061600
1. — 3. května 2020 Květnové mapové soustředění Brno - Kohoutovice, Kanice/Řícmanice, Radostice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 05/2020 05/2020 1588284000 1588456800
26. dubna 2020 Bezkontaktní testování Brno, Líšeň dorost trenink 04/2020 04/2020 1587852000 1587852000
24. — 26. dubna 2020 Mapový trénink Sentice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 04/2020 04/2020 1587679200 1587852000
17. — 19. dubna 2020 Mapový trénink Ivančice Ivančice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 04/2020 04/2020 1587074400 1587247200
18. dubna 2020 Vytrvalost s mapou - MS 2008 Horní Štěpánov dorost trenink 04/2020 04/2020 1587160800 1587160800
10. — 13. dubna 2020 Velikonoční soustředění Brno a Vysočina Brno a Vysočina pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 04/2020 04/2020 1586469600 1586728800
9. dubna 2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 ČR dorost zavod 04/2020 04/2020 1586383200 1586383200
3. — 5. dubna 2020 Otevřené mistrovství ZBM na krátké trati Bukovinka pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 zavod 04/2020 04/2020 1585864800 1586037600
31. března 2020 Žebříček B-Morava 2020 Morava dorost zaci2 zaci1 zavod 03/2020 03/2020 1585605600 1585605600
27. — 29. března 2020 Mapový trénink Zadní hády Zadní hády pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 03/2020 03/2020 1585263600 1585436400
28. března 2020 Vytrvalost s mapou Kohoutovice, kdekoli na trati dorost trenink 03/2020 03/2020 1585350000 1585350000
24. března 2020 Výběhy/seběhy na Babě Velká Baba dorost trenink 03/2020 03/2020 1585004400 1585004400
21. — 22. března 2020 Mapový trénink Žebětín Žebětín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 03/2020 03/2020 1584745200 1584831600
18. března 2020 Středeční intervaly Velká Baba dorost zaci2 trenink 03/2020 03/2020 1584486000 1584486000
13. března 2020 noční mapový trénink Soběšice dorost zaci2 trenink 03/2020 03/2020 1584054000 1584054000
4. — 8. března 2020 Slovinsko, Lipica Open Ankaran dorost zaci2 soustredeni 03/2020 03/2020 1583276400 1583622000
7. března 2020 BBP - Modřický pohár Modřice, ZŠ Benešova pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2020 03/2020 1583535600 1583535600
1. března 2020 BZL - Hruška Cup Brno, ZŠ Vedlejší zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 03/2020 03/2020 1583017200 1583017200
29. února 2020 Mapový výjezd - Šaštín (2 tréninky) Šaštín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 02/2020 02/2020 1582930800 1582930800
28. února 2020 noční mapový trénink Přeckov dorost zaci2 trenink 02/2020 02/2020 1582844400 1582844400
16. — 23. února 2020 Mapové soustředění Portugalsko Aguiar da Beira dorost soustredeni 02/2020 02/2020 1581807600 1582412400
14. února 2020 noční mapový trénink Kuničky dorost zaci2 trenink 02/2020 02/2020 1581634800 1581634800
9. února 2020 BZL - O-mikron Brno - pod Hády pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zavod 02/2020 02/2020 1581202800 1581202800
7. února 2020 noční mapový trénink Mohelno dorost zaci2 trenink 02/2020 02/2020 1581030000 1581030000
30. ledna — 2. února 2020 Soustředění Vysočina Sklené pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 01/2020 02/2020 1580338800 1580598000
25. ledna 2020 BBP - Rájecká desítka Rájec, Gymnázium pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2020 01/2020 1579906800 1579906800
25. ledna 2020 BZL - Hromniční trápení DDM, Údolní 2, Blansko pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 zavod 01/2020 01/2020 1579906800 1579906800
24. ledna 2020 noční mapový trénink Ochoz dorost zaci2 trenink 01/2020 01/2020 1579820400 1579820400
19. ledna 2020 S mapou do Brna, výprava pulců Březina pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2020 01/2020 1579388400 1579388400
18. ledna 2020 BBP - Radostická nerezová desítka Radostice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2020 01/2020 1579302000 1579302000
18. ledna 2020 BZL - Kufrování s medvědem Radostice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 01/2020 01/2020 1579302000 1579302000
12. ledna 2020 BZL - Onos Cup Brno - Žabovřesky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 01/2020 01/2020 1578783600 1578783600
11. ledna 2020 Běh s mapou - Pohádka Máje Žebětín dorost trenink 01/2020 01/2020 1578697200 1578697200
10. ledna 2020 noční mapový trénink Březina dorost zaci2 trenink 01/2020 01/2020 1578610800 1578610800
5. ledna 2020 BZL - Návrat ke Kořenům Podlesí u Kuřimi, zahrádka hospůdky U Anděla dorost trenink 01/2020 01/2020 1578178800 1578178800
4. ledna 2020 BBP - Kuřimský kros Kuřim, ZŠ pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2020 01/2020 1578092400 1578092400
26. prosince 2019 BBP - Štěpánský běh Syrovice Syrovice, sokolovna pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2019 12/2019 1577314800 1577314800
24. prosince 2019 Vánoční běh na Babu Baba dorost zaci2 trenink 12/2019 12/2019 1577142000 1577142000
23. prosince 2019 Běh okolo Brna Mariánské údolí dorost trenink 12/2019 12/2019 1577055600 1577055600
21. prosince 2019 Magnus cup Juliánov pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 zavod 12/2019 12/2019 1576882800 1576882800
20. prosince 2019 VáNoční mapový trénink Brno, Myslivna dorost zaci2 trenink 12/2019 12/2019 1576796400 1576796400
15. prosince 2019 Běh s mapou, výprava pulců Velká Baba pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2019 12/2019 1576364400 1576364400
14. prosince 2019 BBP - Vranovský žleb Vranov, motokros pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2019 12/2019 1576278000 1576278000
13. prosince 2019 noční mapový trénink Radostice dorost zaci2 trenink 12/2019 12/2019 1576191600 1576191600
5. — 8. prosince 2019 Předvánoční Sklené Sklené zaci2 dorost soustredeni 12/2019 12/2019 1575500400 1575759600
1. prosince 2019 Běh na Býčí skálu Řečkovice dorost trenink 12/2019 12/2019 1575154800 1575154800
1. prosince 2019 Adamna Cup Řečkovice pulci2 pulci1 zavod 12/2019 12/2019 1575154800 1575154800
30. listopadu 2019 Vracov - COB, hromadně Vracov dorost zavod 11/2019 11/2019 1575068400 1575068400
30. listopadu 2019 BBP - Mikulášský běh Okrouhlá Okrouhlá, KD pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 11/2019 11/2019 1575068400 1575068400
29. listopadu 2019 noční mapový trénink Uhřice dorost zaci2 trenink 11/2019 11/2019 1574982000 1574982000
24. listopadu 2019 Běh s mapou na Přehradě Přístaviště dorost trenink 11/2019 11/2019 1574550000 1574550000
17. listopadu 2019 BBP - Běh o pohár Jehnic – Běh 17. listopadu Jehnice, ZŠ pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 11/2019 11/2019 1573945200 1573945200
16. listopadu 2019 Běh s mapou, trénink žáků a výprava pulců Útěchov pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 11/2019 11/2019 1573858800 1573858800
15. listopadu 2019 noční mapový trénink Jedovnice dorost zaci2 trenink 11/2019 11/2019 1573772400 1573772400
11. listopadu 2019 Pondělní mapokopce Rosnička dorost trenink 11/2019 11/2019 1573426800 1573426800
2. — 3. listopadu 2019 Oddílový přebor 2019 zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 11/2019 11/2019 1572649200 1572735600
25. — 30. října 2019 Soustředění Chorvatsko zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 10/2019 10/2019 1571954400 1572390000
19. — 20. října 2019 Soustředění Rakousko Linz (AUT) dorost soustredeni 10/2019 10/2019 1571436000 1571522400
7. října 2019 Změna tréninků - odpočinkové období zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 10/2019 10/2019 1570399200 1570399200
2. října 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2019 10/2019 1569967200 1569967200
1. října 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (2. kolo) Špilberk dorost akce 10/2019 10/2019 1569880800 1569880800
28. — 29. září 2019 Soustředění Vysočina zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 09/2019 09/2019 1569621600 1569708000
25. září 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Žebětín pulci1 zaci1 zaci2 dorost zabicky pulci1 zaci1 zaci2 dorost zabicky pulci1 zaci1 zaci2 dorost trenink 09/2019 09/2019 1569362400 1569362400
21. — 22. září 2019 Mistrovství ČR na klasické trati (TJN) Bedřichov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1569016800 1569103200
19. září 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (1. kolo) Kohoutovice dorost akce 09/2019 09/2019 1568844000 1568844000
18. září 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Svinošice dorost trenink 09/2019 09/2019 1568757600 1568757600
18. září 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Bohunice, ZŠ Arménská zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2019 09/2019 1568757600 1568757600
13. — 15. září 2019 ČPŠ + ŽA + ČPŠ - štafety + sprint + štafety (VLI + UR + VLI) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1568325600 1568498400
11. září 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Bukovinka dorost dorost trenink 09/2019 09/2019 1568152800 1568152800
11. září 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Líšeň, mariánské údolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2019 09/2019 1568152800 1568152800
7. — 8. září 2019 Český pohár, ŽA, ŽB-Morava - klasická a krátká trať (TZL) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1567807200 1567893600
5. — 6. září 2019 Mistrovství ČR štafet a klubů (PGP) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1567634400 1567720800
4. září 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Kohoutovice, Myslivna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 09/2019 09/2019 1567548000 1567548000
4. září 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Lipůvka dorost trenink 09/2019 09/2019 1567548000 1567548000
30. srpna — 1. září 2019 Interkompas 45 Číměř zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 09/2019 1567116000 1567288800
30. srpna — 1. září 2019 Cena východních Čech (LPU) Krasnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 09/2019 1567116000 1567288800
28. srpna 2019 Středeční mapový trénink (žáci+) Benešov zaci1 zaci2 dorost trenink 08/2019 08/2019 1566943200 1566943200
23. — 25. srpna 2019 Pěné prázdniny s OB v Českém ráji (TUR) Kacanovy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 08/2019 1566511200 1566684000
17. — 24. srpna 2019 Tábor OB 2019 Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost tabor 08/2019 08/2019 1565992800 1566597600
16. — 18. srpna 2019 Rumcajsový míle (SJC) Český ráj zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 08/2019 1565906400 1566079200
7. — 11. srpna 2019 Orienteering Adventure (OAV) Špindlerův Mlýn zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 08/2019 1565128800 1565474400
26. července — 4. srpna 2019 Soustředění Švédsko Hallsberg zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2019 08/2019 1564092000 1564869600
24. — 28. července 2019 Bohemia Orienteering 2019 (BOR) Nový Bor zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1563919200 1564264800
22. — 28. července 2019 Soustředění 5 dnů OB Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2019 07/2019 1563746400 1564264800
20. — 27. července 2019 O-ringen Norrköping zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2019 07/2019 1563573600 1564178400
19. — 21. července 2019 Grand Prix Silesia (AOP) Jakartovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1563487200 1563660000
12. — 14. července 2019 H.S.H. Vysočina cup (CHT) Svratouch zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1562882400 1563055200
5. — 7. července 2019 Třemošná 2019 (LPM) Třemošná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1562277600 1562450400
28. června — 3. července 2019 Soustředění Cena střední Moravy Suchý u Boskovic zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 06/2019 07/2019 1561672800 1562104800
28. — 30. června 2019 Cena střední Moravy (KON) Kladky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1561672800 1561845600
26. června 2019 Středeční mapový trénink (všichni) - M Jihomoravského kraje ve štafetách Lipůvka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2019 06/2019 1561500000 1561500000
22. — 23. června 2019 Mistrovství ČR na krátké trati (LTU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1561154400 1561240800
19. června 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Chlébské dorost trenink 06/2019 06/2019 1560895200 1560895200
19. června 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Ivanovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2019 06/2019 1560895200 1560895200
16. června 2019 ŽB-Morava - krátká trať (VBM) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1560636000 1560636000
15. června 2019 ŽB-Morava + Jihomoravská liga - klasická trať (VBM) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1560549600 1560549600
12. června 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Útěchov, U buku zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2019 06/2019 1560290400 1560290400
7. června 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (finále) Vinohrady dorost akce 06/2019 06/2019 1559858400 1559858400
5. června 2019 Celostátní finále Přeboru škol Brno, Lesná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559685600 1559685600
5. června 2019 Středeční mapový trénink (všichni) - M Jihomoravského kraje ve sprintových štafetách Lesná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2019 06/2019 1559685600 1559685600
2. června 2019 ŽB-Morava - krátká trať (PLU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559426400 1559426400
1. — 2. června 2019 Český pohár, ŽA (DOK + DKP) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559340000 1559426400
1. června 2019 ŽB-Morava + Jihomoravská liga - klasická trať (PLU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559340000 1559340000
29. května 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Ochoz u Brna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2019 05/2019 1559080800 1559080800
22. května 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Veselka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2019 05/2019 1558476000 1558476000
18. — 19. května 2019 Mistrovství ČR ve sprintu a sprintových štafetách (LPU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2019 05/2019 1558130400 1558216800
13. — 17. května 2019 Lékařské vyšetření Ústav sporotvní medecíny Brno zaci2 dorost zaci1 akce 05/2019 05/2019 1557698400 1558044000
15. května 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Blansko, Palava dorost trenink 05/2019 05/2019 1557871200 1557871200
15. května 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 05/2019 05/2019 1557871200 1557871200
11. — 12. května 2019 ČPŠ + ŽA + ČPŠ - štafety + sprint + štafety (KSU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2019 05/2019 1557525600 1557612000
3. — 5. května 2019 Soustředění Šumperk Šumperk zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 05/2019 05/2019 1556834400 1557007200
25. dubna 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (3. kolo) Rosnička dorost akce 04/2019 04/2019 1556143200 1556143200
24. dubna 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2019 04/2019 1556056800 1556056800
18. — 22. dubna 2019 Velikonoční soustředění Písek Písek zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 04/2019 04/2019 1555538400 1555884000
17. dubna 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Žebětín zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 04/2019 04/2019 1555452000 1555452000
17. dubna 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Radostice dorost trenink 04/2019 04/2019 1555452000 1555452000
13. — 14. dubna 2019 Mistrovství ČR v nočním OB + ŽA krátká trať (SHK) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 04/2019 04/2019 1555106400 1555192800
13. dubna 2019 Brněnský běžecký pohár (10. závod) Brněnská přehrada zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 04/2019 04/2019 1555106400 1555106400
10. dubna 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Kuničky dorost trenink 04/2019 04/2019 1554847200 1554847200
10. dubna 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Jehnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 04/2019 04/2019 1554847200 1554847200
6. — 7. dubna 2019 Mistrovství Moravy 2019 - klasická trať (ŽB - Morava) + štafety (AOV) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 04/2019 04/2019 1554501600 1554588000
3. dubna 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2019 04/2019 1554242400 1554242400
1. dubna 2019 Změna tréninků - letní období zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 04/2019 04/2019 1554069600 1554069600
31. března 2019 Běh s mapou po Holedné Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553986800 1553986800
31. března 2019 Mapový trénink (žáci-) Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553986800 1553986800
30. března 2019 Mapový výjezd (březen) Proseč pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553900400 1553900400
29. března 2019 noční mapový trénink Lipůvka zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553814000 1553814000
29. března 2019 Mapový trénink (žáci-) Královo Pole pulci2 zaci1 zaci2 trenink 03/2019 03/2019 1553814000 1553814000
22. — 24. března 2019 Jarní pohár 2019 (PHK) Hradec králové zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 03/2019 03/2019 1553209200 1553382000
17. března 2019 Brněnská zimní liga (5. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 03/2019 03/2019 1552777200 1552777200
16. března 2019 Brněnský běžecký pohár (9. závod) Nový Lískovec zaci1 zaci2 dorost akce 03/2019 03/2019 1552690800 1552690800
15. března 2019 noční mapový trénink Suchý u Boskovic zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1552604400 1552604400
6. — 10. března 2019 Soustředění Slovinsko Lipica zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 03/2019 03/2019 1551826800 1552172400
9. března 2019 Brněnský běžecký pohár (8. závod) Modřice zaci1 zaci2 dorost akce 03/2019 03/2019 1552086000 1552086000
2. března 2019 Běh s mapou z Vlčího kopce Radostice dorost trenink 03/2019 03/2019 1551481200 1551481200
2. března 2019 Výprava Pulců a mapový trénink žáků Kohoutovice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 03/2019 03/2019 1551481200 1551481200
1. března 2019 noční mapový trénink Sentice zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1551394800 1551394800
24. února 2019 Brněnská zimní liga (4. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 02/2019 02/2019 1550962800 1550962800
22. února 2019 noční mapový trénink Rudice zaci2 dorost trenink 02/2019 02/2019 1550790000 1550790000
10. — 17. února 2019 Soustředění Krkonoše - Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 02/2019 02/2019 1549753200 1550358000
8. února 2019 noční mapový trénink Ochoz u Brna zaci2 dorost trenink 02/2019 02/2019 1549580400 1549580400
31. ledna — 3. února 2019 Soustředění Sklené II Sklené u Frayšavy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 01/2019 02/2019 1548889200 1549148400
2. února 2019 Brněnská zimní liga (3. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 02/2019 02/2019 1549062000 1549062000
27. ledna 2019 Běh s mapou k soutoku Oslavy a Chvojnice Březník dorost trenink 01/2019 01/2019 1548543600 1548543600
26. ledna 2019 Mapový výjezd (leden) Wien (AUT) zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
26. ledna 2019 Mapový výjezd (únor) Zahorie (SVK) zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
26. ledna 2019 Výprava Pulců Rosnička pulci1 pulci2 trenink 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
26. ledna 2019 Brněnský běžecký pohár (7. závod) Rájec zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
25. ledna 2019 noční mapový trénink Soběšice zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1548370800 1548370800
19. ledna 2019 Brněnský běžecký pohár (6. závod) Radostice zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1547852400 1547852400
13. ledna 2019 Brněnská zimní liga (2. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1547334000 1547334000
12. ledna 2019 Běžecké testy - Lesná = Zhustových 60 minut Lesná zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1547247600 1547247600
11. ledna 2019 noční mapový trénink Žebětín zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1547161200 1547161200
5. ledna 2019 Brněnský běžecký pohár (5. závod) Kuřim zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1546642800 1546642800
26. prosince 2018 Brněnský běžecký pohár (4. závod) Syrovice zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1545778800 1545778800
24. prosince 2018 Běh na Babu Medlánky zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1545606000 1545606000
23. prosince 2018 Běh okolo Brna Líšeň, Mariánské údolí dorost trenink 12/2018 12/2018 1545519600 1545519600
22. prosince 2018 Mapový výjezd (prosinec) Mikulov zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1545433200 1545433200
21. prosince 2018 noční mapový trénink Líšeň zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1545346800 1545346800
13. — 16. prosince 2018 Soustředění Sklené I Sklené u Fryšavy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 12/2018 12/2018 1544655600 1544914800
15. prosince 2018 Brněnský běžecký pohár (3. závod) Vranov u Brna zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1544828400 1544828400
9. prosince 2018 Běh na Býčí skálu Řečkovice, Zamilovaný háj dorost trenink 12/2018 12/2018 1544310000 1544310000
2. — 8. prosince 2018 Soustředění Krkonoše - Dvorská bouda Dvorská bouda zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 12/2018 12/2018 1543705200 1544223600
8. prosince 2018 Běh s mapou Moravským krasem Líšeň, Velká Klajdovka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1544223600 1544223600
7. prosince 2018 noční mapový trénink Kuničky zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1544137200 1544137200
2. prosince 2018 Brněnská zimní liga (1. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1543705200 1543705200
1. prosince 2018 Brněnský běžecký pohár (2. závod) Okrouhlá zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1543618800 1543618800
30. listopadu 2018 noční mapový trénink Babice nad Svitavou zaci2 dorost trenink 11/2018 11/2018 1543532400 1543532400
24. listopadu 2018 Běh s mapou z Brněnské přehrady na Babu Brněnská přehrada dorost trenink 11/2018 11/2018 1543014000 1543014000
24. listopadu 2018 Výprava Pulců a mapový trénink žáků Řečkovice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 11/2018 11/2018 1543014000 1543014000
24. listopadu 2018 O-gala Plzeň dorost akce 11/2018 11/2018 1543014000 1543014000
17. listopadu 2018 Brněnský běžecký pohár (1. závod) Jehnice zaci1 zaci2 dorost akce 11/2018 11/2018 1542409200 1542409200
16. listopadu 2018 noční mapový trénink Chlébské zaci2 dorost trenink 11/2018 11/2018 1542322800 1542322800
11/2021 11/2021 1638231525 1638231525
    Vyhledávání neodpovídá žádná událost.