1. listopadu INOV-8 CUP - žebříček A - klasická trať Ždírec, louka v SZ cípu obce dorost zavod 11/2020 11/2020 1604185200 1604185200
31. října INOV-8 CUP - žebříček A - krátká trať Ždírec, louka v SZ cípu obce dorost zavod 10/2020 10/2020 1604098800 1604098800
28. října 12. Jml: klasika Odranec dorost zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky zavod 10/2020 10/2020 1603839600 1603839600
24. října 11. Jml: krátká Stropešín dorost zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky zavod 10/2020 10/2020 1603490400 1603490400
18. října Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva Cejle – Horní Hutě dorost zavod 10/2020 10/2020 1602972000 1602972000
17. října Mistrovství ČR klubů Cejle – Horní Hutě dorost zaci2 zaci1 zavod 10/2020 10/2020 1602885600 1602885600
17. října 10. Jml: klasika Kobeřice dorost zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky zavod 10/2020 10/2020 1602885600 1602885600
11. října INOV-8 CUP - žebříček A Plzeň, Krašovská Aktivity centrum dorost zavod 10/2020 10/2020 1602367200 1602367200
11. října MČR klubů a oblastních výběrů Kobyla nad Vidnávkou dorost zaci2 zaci1 zavod 10/2020 10/2020 1602367200 1602367200
10. října MČR nočním Plzeň, Krašovská Aktivity centrum dorost zavod 10/2020 10/2020 1602280800 1602280800
10. října Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet Kobyla nad Vidnávkou dorost zaci2 zaci1 zavod 10/2020 10/2020 1602280800 1602280800
3. října MČR na krátké trati Kunratice u České Kamenice, dorost zavod 10/2020 10/2020 1601676000 1601676000
3. října 9. Jml: krátká Troubsko dorost zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky zavod 10/2020 10/2020 1601676000 1601676000
28. září Český pohár štafet (B) louka u silnice spojující Mostek a Dolní Olešnici dorost zaci2 zaci1 zavod 09/2020 09/2020 1601244000 1601244000
27. září Český pohár štafet (B), louka u silnice spojující Mostek a Dolní Olešnici dorost zaci2 zaci1 zavod 09/2020 09/2020 1601157600 1601157600
26. září 8. Jml: klasika Kuničky dorost zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky zavod 09/2020 09/2020 1601071200 1601071200
26. září Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, sprint Hradec Králové dorost zavod 09/2020 09/2020 1601071200 1601071200
26. září Mistrovství ČR štafet Jakubčovice dorost zaci2 zaci1 zavod 09/2020 09/2020 1601071200 1601071200
19. září MČR na klasické trati Kemp Na Kopci-Vír dorost zavod 09/2020 09/2020 1600466400 1600466400
13. září 7. ŽB Morava - krátká Ski areál Tesák dorost zaci2 zaci1 zavod 09/2020 09/2020 1599948000 1599948000
12. září 6. ŽB Morava - klasika Ski areál Tesák dorost zaci2 zaci1 zavod 09/2020 09/2020 1599861600 1599861600
6. září INOV-8 CUP - žebříček A louka v SZ cípu obce Ždírec dorost zavod 09/2020 09/2020 1599343200 1599343200
5. září INOV-8 CUP - žebříček A louka v SZ cípu obce Ždírec dorost zavod 09/2020 09/2020 1599256800 1599256800
28. — 31. srpna West cup zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1598565600 1598824800
28. — 31. srpna Cena východních Čech zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1598565600 1598824800
21. — 23. srpna Helfenburk 2020 Kemp Bavorov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1597960800 1598133600
21. — 23. srpna Pěkné prázdniny Malá Skála v Českém ráji zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1597960800 1598133600
16. — 23. srpna Tábor OB 2020 Kralovice pulci1 pulci2 zaci1 dorost zaci2 soustredeni 08/2020 08/2020 1597528800 1598133600
14. — 16. srpna Tis 2020 Tis u Blatna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1597356000 1597528800
7. — 9. srpna Zlínský (Š)krpál zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2020 08/2020 1596751200 1596924000
31. července — 2. srpna Sandstones Pískovce Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 08/2020 1596146400 1596319200
25. července — 1. srpna Prázdninové soustředění Liberecko Karlov (Josefův důl) dorost soustredeni 07/2020 08/2020 1595628000 1596232800
24. — 26. července Tis 2020 Tis u Blatna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1595541600 1595714400
18. — 19. července Rumcajsovy míle 2020 Valečov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1595023200 1595109600
17. — 19. července GP Silesia 2020 Bohdanovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594936800 1595109600
10. — 12. července Botas 2020 Chotěboř zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2020 07/2020 1594332000 1594504800
1. — 5. července Mapové Soustředění Vysočina Svratouch pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 07/2020 07/2020 1593554400 1593900000
24. června Jml: Mistrovství oblasti ve štafetách Mokrá-Horákov dorost zaci2 zaci1 pulci2 pulci1 zabicky zavod 06/2020 06/2020 1592949600 1592949600
16. června Dorost+ - mapový trénink Kladoruby Kladoruby - Andělka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2020 06/2020 1592258400 1592258400
14. června Vytrvalost Tesák - TT Tesák zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2020 06/2020 1592085600 1592085600
14. června Vytrvalost Tesák - TT Tesák dorost trenink 06/2020 06/2020 1592085600 1592085600
13. června 5. Jihomoravská letní liga (ABM) Uhřice, koupaliště pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky dorost zavod 06/2020 06/2020 1591999200 1591999200
10. června Velká Baba Velká Baba - rozcestí pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 06/2020 06/2020 1591740000 1591740000
9. června Dorost+ - mapový trénink Velká Roudka Velká Roudka dorost trenink 06/2020 06/2020 1591653600 1591653600
6. — 7. června TT - Praha Praha dorost zavod 06/2020 06/2020 1591394400 1591480800
6. června 4. Jihomoravská letní liga Moravec pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky zavod 06/2020 06/2020 1591394400 1591394400
3. června Mapový trénink Myslivna Myslivna pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 06/2020 06/2020 1591135200 1591135200
2. června Dorost+ - mapový trénink Žďárná Žďárná dorost trenink 06/2020 06/2020 1591048800 1591048800
2. června Dorost+ - mapový trénink Valchov Valchov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2020 06/2020 1591048800 1591048800
29. — 31. května Utkání nadějí brněnského TSM/SCM a pardubického TSM/SCM dráha Brno, Vysočina dorost trenink 05/2020 05/2020 1590703200 1590876000
30. května 3. Jihomoravská letní liga Zamilovaný hájek zaci1 zaci2 pulci1 pulci2 zavod 05/2020 05/2020 1590789600 1590789600
27. května Dorost+ - mapový trénink Kuničky Kuničky dorost trenink 05/2020 05/2020 1590530400 1590530400
27. května Mapový trénink Zadní Hády Zastávka autobusu 201, 202 Na spáleništi pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zabicky trenink 05/2020 05/2020 1590530400 1590530400
24. května Vytrvalost Hostýnské vrchy - TT Lukov dorost trenink 05/2020 05/2020 1590271200 1590271200
23. května Testovani - Zadní Hády, Dorost + Zadní Hády dorost trenink 05/2020 05/2020 1590184800 1590184800
20. května Dorost+ - mapový trénink Březina Březina dorost trenink 05/2020 05/2020 1589925600 1589925600
17. května Vytrvalost Novohradské hory - TT Hojná Voda dorost trenink 05/2020 05/2020 1589666400 1589666400
16. — 17. května Květen vol. 3 Uhřice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 05/2020 05/2020 1589580000 1589666400
13. května Žákovský mapový trénink, Vytrvalost D+ Útěchov, U buku pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 05/2020 05/2020 1589320800 1589320800
12. května Mapové intervaly Bystrc Brno, Bystrc dorost trenink 05/2020 05/2020 1589234400 1589234400
10. května Vytrvalost TT Znojmo Znojmo zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2020 05/2020 1589061600 1589061600
10. května Vytrvalost - TT Znojmo Znojmo dorost trenink 05/2020 05/2020 1589061600 1589061600
8. — 10. května Květen vol. 2 Veselka, Kramolín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 05/2020 05/2020 1588888800 1589061600
1. — 3. května Květnové mapové soustředění Brno - Kohoutovice, Kanice/Řícmanice, Radostice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 05/2020 05/2020 1588284000 1588456800
26. dubna Bezkontaktní testování Brno, Líšeň dorost trenink 04/2020 04/2020 1587852000 1587852000
24. — 26. dubna Mapový trénink Sentice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 04/2020 04/2020 1587679200 1587852000
17. — 19. dubna Mapový trénink Ivančice Ivančice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 04/2020 04/2020 1587074400 1587247200
18. dubna Vytrvalost s mapou - MS 2008 Horní Štěpánov dorost trenink 04/2020 04/2020 1587160800 1587160800
10. — 13. dubna Velikonoční soustředění Brno a Vysočina Brno a Vysočina pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 04/2020 04/2020 1586469600 1586728800
9. dubna INOV-8 CUP - žebříček A 2020 ČR dorost zavod 04/2020 04/2020 1586383200 1586383200
3. — 5. dubna Otevřené mistrovství ZBM na krátké trati Bukovinka pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 zavod 04/2020 04/2020 1585864800 1586037600
31. března Žebříček B-Morava 2020 Morava dorost zaci2 zaci1 zavod 03/2020 03/2020 1585605600 1585605600
27. — 29. března Mapový trénink Zadní hády Zadní hády pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 03/2020 03/2020 1585263600 1585436400
28. března Vytrvalost s mapou Kohoutovice, kdekoli na trati dorost trenink 03/2020 03/2020 1585350000 1585350000
24. března Výběhy/seběhy na Babě Velká Baba dorost trenink 03/2020 03/2020 1585004400 1585004400
21. — 22. března Mapový trénink Žebětín Žebětín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 03/2020 03/2020 1584745200 1584831600
18. března Středeční intervaly Velká Baba dorost zaci2 trenink 03/2020 03/2020 1584486000 1584486000
13. března noční mapový trénink Soběšice dorost zaci2 trenink 03/2020 03/2020 1584054000 1584054000
4. — 8. března Slovinsko, Lipica Open Ankaran dorost zaci2 soustredeni 03/2020 03/2020 1583276400 1583622000
7. března BBP - Modřický pohár Modřice, ZŠ Benešova pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2020 03/2020 1583535600 1583535600
1. března BZL - Hruška Cup Brno, ZŠ Vedlejší zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 03/2020 03/2020 1583017200 1583017200
29. února Mapový výjezd - Šaštín (2 tréninky) Šaštín pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 02/2020 02/2020 1582930800 1582930800
28. února noční mapový trénink Přeckov dorost zaci2 trenink 02/2020 02/2020 1582844400 1582844400
16. — 23. února Mapové soustředění Portugalsko Aguiar da Beira dorost soustredeni 02/2020 02/2020 1581807600 1582412400
14. února noční mapový trénink Kuničky dorost zaci2 trenink 02/2020 02/2020 1581634800 1581634800
9. února BZL - O-mikron Brno - pod Hády pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 zavod 02/2020 02/2020 1581202800 1581202800
7. února noční mapový trénink Mohelno dorost zaci2 trenink 02/2020 02/2020 1581030000 1581030000
30. ledna — 2. února Soustředění Vysočina Sklené pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 soustredeni 01/2020 02/2020 1580338800 1580598000
25. ledna BBP - Rájecká desítka Rájec, Gymnázium pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2020 01/2020 1579906800 1579906800
25. ledna BZL - Hromniční trápení DDM, Údolní 2, Blansko pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 zavod 01/2020 01/2020 1579906800 1579906800
24. ledna noční mapový trénink Ochoz dorost zaci2 trenink 01/2020 01/2020 1579820400 1579820400
19. ledna S mapou do Brna, výprava pulců Březina pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2020 01/2020 1579388400 1579388400
18. ledna BBP - Radostická nerezová desítka Radostice pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 01/2020 01/2020 1579302000 1579302000
18. ledna BZL - Kufrování s medvědem Radostice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 01/2020 01/2020 1579302000 1579302000
12. ledna BZL - Onos Cup Brno - Žabovřesky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 01/2020 01/2020 1578783600 1578783600
11. ledna Běh s mapou - Pohádka Máje Žebětín dorost trenink 01/2020 01/2020 1578697200 1578697200
10. ledna noční mapový trénink Březina dorost zaci2 trenink 01/2020 01/2020 1578610800 1578610800
5. ledna BZL - Návrat ke Kořenům Podlesí u Kuřimi, zahrádka hospůdky U Anděla dorost trenink 01/2020 01/2020 1578178800 1578178800
4. ledna BBP - Kuřimský kros Kuřim, ZŠ pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2020 01/2020 1578092400 1578092400
26. prosince 2019 BBP - Štěpánský běh Syrovice Syrovice, sokolovna pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2019 12/2019 1577314800 1577314800
24. prosince 2019 Vánoční běh na Babu Baba dorost zaci2 trenink 12/2019 12/2019 1577142000 1577142000
23. prosince 2019 Běh okolo Brna Mariánské údolí dorost trenink 12/2019 12/2019 1577055600 1577055600
21. prosince 2019 Magnus cup Juliánov pulci2 zaci1 zaci2 pulci1 zavod 12/2019 12/2019 1576882800 1576882800
20. prosince 2019 VáNoční mapový trénink Brno, Myslivna dorost zaci2 trenink 12/2019 12/2019 1576796400 1576796400
15. prosince 2019 Běh s mapou, výprava pulců Velká Baba pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2019 12/2019 1576364400 1576364400
14. prosince 2019 BBP - Vranovský žleb Vranov, motokros pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2019 12/2019 1576278000 1576278000
13. prosince 2019 noční mapový trénink Radostice dorost zaci2 trenink 12/2019 12/2019 1576191600 1576191600
5. — 8. prosince 2019 Předvánoční Sklené Sklené zaci2 dorost soustredeni 12/2019 12/2019 1575500400 1575759600
1. prosince 2019 Běh na Býčí skálu Řečkovice dorost trenink 12/2019 12/2019 1575154800 1575154800
1. prosince 2019 Adamna Cup Řečkovice pulci2 pulci1 zavod 12/2019 12/2019 1575154800 1575154800
30. listopadu 2019 Vracov - COB, hromadně Vracov dorost zavod 11/2019 11/2019 1575068400 1575068400
30. listopadu 2019 BBP - Mikulášský běh Okrouhlá Okrouhlá, KD pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 11/2019 11/2019 1575068400 1575068400
29. listopadu 2019 noční mapový trénink Uhřice dorost zaci2 trenink 11/2019 11/2019 1574982000 1574982000
24. listopadu 2019 Běh s mapou na Přehradě Přístaviště dorost trenink 11/2019 11/2019 1574550000 1574550000
17. listopadu 2019 BBP - Běh o pohár Jehnic – Běh 17. listopadu Jehnice, ZŠ pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 11/2019 11/2019 1573945200 1573945200
16. listopadu 2019 Běh s mapou, trénink žáků a výprava pulců Útěchov pulci2 zaci1 zaci2 dorost pulci1 trenink 11/2019 11/2019 1573858800 1573858800
15. listopadu 2019 noční mapový trénink Jedovnice dorost zaci2 trenink 11/2019 11/2019 1573772400 1573772400
11. listopadu 2019 Pondělní mapokopce Rosnička dorost trenink 11/2019 11/2019 1573426800 1573426800
2. — 3. listopadu 2019 Oddílový přebor 2019 zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 11/2019 11/2019 1572649200 1572735600
25. — 30. října 2019 Soustředění Chorvatsko zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 10/2019 10/2019 1571954400 1572390000
19. — 20. října 2019 Soustředění Rakousko Linz (AUT) dorost soustredeni 10/2019 10/2019 1571436000 1571522400
7. října 2019 Změna tréninků - odpočinkové období zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 10/2019 10/2019 1570399200 1570399200
2. října 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 10/2019 10/2019 1569967200 1569967200
1. října 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (2. kolo) Špilberk dorost akce 10/2019 10/2019 1569880800 1569880800
28. — 29. září 2019 Soustředění Vysočina zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 09/2019 09/2019 1569621600 1569708000
25. září 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Žebětín pulci1 zaci1 zaci2 dorost zabicky pulci1 zaci1 zaci2 dorost zabicky pulci1 zaci1 zaci2 dorost trenink 09/2019 09/2019 1569362400 1569362400
21. — 22. září 2019 Mistrovství ČR na klasické trati (TJN) Bedřichov zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1569016800 1569103200
19. září 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (1. kolo) Kohoutovice dorost akce 09/2019 09/2019 1568844000 1568844000
18. září 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Bohunice, ZŠ Arménská zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2019 09/2019 1568757600 1568757600
18. září 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Svinošice dorost trenink 09/2019 09/2019 1568757600 1568757600
13. — 15. září 2019 ČPŠ + ŽA + ČPŠ - štafety + sprint + štafety (VLI + UR + VLI) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1568325600 1568498400
11. září 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Líšeň, mariánské údolí zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 09/2019 09/2019 1568152800 1568152800
11. září 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Bukovinka dorost dorost trenink 09/2019 09/2019 1568152800 1568152800
7. — 8. září 2019 Český pohár, ŽA, ŽB-Morava - klasická a krátká trať (TZL) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1567807200 1567893600
5. — 6. září 2019 Mistrovství ČR štafet a klubů (PGP) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 09/2019 09/2019 1567634400 1567720800
4. září 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Kohoutovice, Myslivna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 09/2019 09/2019 1567548000 1567548000
4. září 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Lipůvka dorost trenink 09/2019 09/2019 1567548000 1567548000
30. srpna — 1. září 2019 Cena východních Čech (LPU) Krasnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 09/2019 1567116000 1567288800
30. srpna — 1. září 2019 Interkompas 45 Číměř zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 09/2019 1567116000 1567288800
28. srpna 2019 Středeční mapový trénink (žáci+) Benešov zaci1 zaci2 dorost trenink 08/2019 08/2019 1566943200 1566943200
23. — 25. srpna 2019 Pěné prázdniny s OB v Českém ráji (TUR) Kacanovy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 08/2019 1566511200 1566684000
17. — 24. srpna 2019 Tábor OB 2019 Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost tabor 08/2019 08/2019 1565992800 1566597600
16. — 18. srpna 2019 Rumcajsový míle (SJC) Český ráj zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 08/2019 1565906400 1566079200
7. — 11. srpna 2019 Orienteering Adventure (OAV) Špindlerův Mlýn zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 08/2019 08/2019 1565128800 1565474400
26. července — 4. srpna 2019 Soustředění Švédsko Hallsberg zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2019 08/2019 1564092000 1564869600
24. — 28. července 2019 Bohemia Orienteering 2019 (BOR) Nový Bor zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1563919200 1564264800
22. — 28. července 2019 Soustředění 5 dnů OB Doksy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2019 07/2019 1563746400 1564264800
20. — 27. července 2019 O-ringen Norrköping zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 07/2019 07/2019 1563573600 1564178400
19. — 21. července 2019 Grand Prix Silesia (AOP) Jakartovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1563487200 1563660000
12. — 14. července 2019 H.S.H. Vysočina cup (CHT) Svratouch zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1562882400 1563055200
5. — 7. července 2019 Třemošná 2019 (LPM) Třemošná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 07/2019 07/2019 1562277600 1562450400
28. června — 3. července 2019 Soustředění Cena střední Moravy Suchý u Boskovic zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 06/2019 07/2019 1561672800 1562104800
28. — 30. června 2019 Cena střední Moravy (KON) Kladky zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1561672800 1561845600
26. června 2019 Středeční mapový trénink (všichni) - M Jihomoravského kraje ve štafetách Lipůvka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2019 06/2019 1561500000 1561500000
22. — 23. června 2019 Mistrovství ČR na krátké trati (LTU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1561154400 1561240800
19. června 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Ivanovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2019 06/2019 1560895200 1560895200
19. června 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Chlébské dorost trenink 06/2019 06/2019 1560895200 1560895200
16. června 2019 ŽB-Morava - krátká trať (VBM) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1560636000 1560636000
15. června 2019 ŽB-Morava + Jihomoravská liga - klasická trať (VBM) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1560549600 1560549600
12. června 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Útěchov, U buku zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 06/2019 06/2019 1560290400 1560290400
7. června 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (finále) Vinohrady dorost akce 06/2019 06/2019 1559858400 1559858400
5. června 2019 Středeční mapový trénink (všichni) - M Jihomoravského kraje ve sprintových štafetách Lesná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 06/2019 06/2019 1559685600 1559685600
5. června 2019 Celostátní finále Přeboru škol Brno, Lesná zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559685600 1559685600
2. června 2019 ŽB-Morava - krátká trať (PLU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559426400 1559426400
1. — 2. června 2019 Český pohár, ŽA (DOK + DKP) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559340000 1559426400
1. června 2019 ŽB-Morava + Jihomoravská liga - klasická trať (PLU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 06/2019 06/2019 1559340000 1559340000
29. května 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Ochoz u Brna zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2019 05/2019 1559080800 1559080800
22. května 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Veselka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 05/2019 05/2019 1558476000 1558476000
18. — 19. května 2019 Mistrovství ČR ve sprintu a sprintových štafetách (LPU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2019 05/2019 1558130400 1558216800
13. — 17. května 2019 Lékařské vyšetření Ústav sporotvní medecíny Brno zaci2 dorost zaci1 akce 05/2019 05/2019 1557698400 1558044000
15. května 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 05/2019 05/2019 1557871200 1557871200
15. května 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Blansko, Palava dorost trenink 05/2019 05/2019 1557871200 1557871200
11. — 12. května 2019 ČPŠ + ŽA + ČPŠ - štafety + sprint + štafety (KSU) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 05/2019 05/2019 1557525600 1557612000
3. — 5. května 2019 Soustředění Šumperk Šumperk zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 05/2019 05/2019 1556834400 1557007200
25. dubna 2019 Liga brněnských škol v orientačním běhu (3. kolo) Rosnička dorost akce 04/2019 04/2019 1556143200 1556143200
24. dubna 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Bystrc zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2019 04/2019 1556056800 1556056800
18. — 22. dubna 2019 Velikonoční soustředění Písek Písek zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 04/2019 04/2019 1555538400 1555884000
17. dubna 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Žebětín zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 04/2019 04/2019 1555452000 1555452000
17. dubna 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Radostice dorost trenink 04/2019 04/2019 1555452000 1555452000
13. — 14. dubna 2019 Mistrovství ČR v nočním OB + ŽA krátká trať (SHK) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 04/2019 04/2019 1555106400 1555192800
13. dubna 2019 Brněnský běžecký pohár (10. závod) Brněnská přehrada zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 04/2019 04/2019 1555106400 1555106400
10. dubna 2019 Středeční mapový trénink (žáci-) Jehnice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 04/2019 04/2019 1554847200 1554847200
10. dubna 2019 Středeční mapový trénink (dorost+) Kuničky dorost trenink 04/2019 04/2019 1554847200 1554847200
6. — 7. dubna 2019 Mistrovství Moravy 2019 - klasická trať (ŽB - Morava) + štafety (AOV) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 04/2019 04/2019 1554501600 1554588000
3. dubna 2019 Středeční mapový trénink (všichni) Soběšice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 04/2019 04/2019 1554242400 1554242400
1. dubna 2019 Změna tréninků - letní období zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 04/2019 04/2019 1554069600 1554069600
31. března 2019 Běh s mapou po Holedné Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553986800 1553986800
31. března 2019 Mapový trénink (žáci-) Kohoutovice zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553986800 1553986800
30. března 2019 Mapový výjezd (březen) Proseč pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553900400 1553900400
29. března 2019 noční mapový trénink Lipůvka zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1553814000 1553814000
29. března 2019 Mapový trénink (žáci-) Královo Pole pulci2 zaci1 zaci2 trenink 03/2019 03/2019 1553814000 1553814000
22. — 24. března 2019 Jarní pohár 2019 (PHK) Hradec králové zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost zavod 03/2019 03/2019 1553209200 1553382000
17. března 2019 Brněnská zimní liga (5. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 03/2019 03/2019 1552777200 1552777200
16. března 2019 Brněnský běžecký pohár (9. závod) Nový Lískovec zaci1 zaci2 dorost akce 03/2019 03/2019 1552690800 1552690800
15. března 2019 noční mapový trénink Suchý u Boskovic zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1552604400 1552604400
6. — 10. března 2019 Soustředění Slovinsko Lipica zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 03/2019 03/2019 1551826800 1552172400
9. března 2019 Brněnský běžecký pohár (8. závod) Modřice zaci1 zaci2 dorost akce 03/2019 03/2019 1552086000 1552086000
2. března 2019 Běh s mapou z Vlčího kopce Radostice dorost trenink 03/2019 03/2019 1551481200 1551481200
2. března 2019 Výprava Pulců a mapový trénink žáků Kohoutovice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 03/2019 03/2019 1551481200 1551481200
1. března 2019 noční mapový trénink Sentice zaci2 dorost trenink 03/2019 03/2019 1551394800 1551394800
24. února 2019 Brněnská zimní liga (4. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 02/2019 02/2019 1550962800 1550962800
22. února 2019 noční mapový trénink Rudice zaci2 dorost trenink 02/2019 02/2019 1550790000 1550790000
10. — 17. února 2019 Soustředění Krkonoše - Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 02/2019 02/2019 1549753200 1550358000
8. února 2019 noční mapový trénink Ochoz u Brna zaci2 dorost trenink 02/2019 02/2019 1549580400 1549580400
31. ledna — 3. února 2019 Soustředění Sklené II Sklené u Frayšavy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 01/2019 02/2019 1548889200 1549148400
2. února 2019 Brněnská zimní liga (3. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 02/2019 02/2019 1549062000 1549062000
27. ledna 2019 Běh s mapou k soutoku Oslavy a Chvojnice Březník dorost trenink 01/2019 01/2019 1548543600 1548543600
26. ledna 2019 Mapový výjezd (leden) Wien (AUT) zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
26. ledna 2019 Mapový výjezd (únor) Zahorie (SVK) zaci1 zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
26. ledna 2019 Výprava Pulců Rosnička pulci1 pulci2 trenink 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
26. ledna 2019 Brněnský běžecký pohár (7. závod) Rájec zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1548457200 1548457200
25. ledna 2019 noční mapový trénink Soběšice zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1548370800 1548370800
19. ledna 2019 Brněnský běžecký pohár (6. závod) Radostice zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1547852400 1547852400
13. ledna 2019 Brněnská zimní liga (2. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1547334000 1547334000
12. ledna 2019 Běžecké testy - Lesná = Zhustových 60 minut Lesná zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1547247600 1547247600
11. ledna 2019 noční mapový trénink Žebětín zaci2 dorost trenink 01/2019 01/2019 1547161200 1547161200
5. ledna 2019 Brněnský běžecký pohár (5. závod) Kuřim zaci1 zaci2 dorost akce 01/2019 01/2019 1546642800 1546642800
26. prosince 2018 Brněnský běžecký pohár (4. závod) Syrovice zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1545778800 1545778800
24. prosince 2018 Běh na Babu Medlánky zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1545606000 1545606000
23. prosince 2018 Běh okolo Brna Líšeň, Mariánské údolí dorost trenink 12/2018 12/2018 1545519600 1545519600
22. prosince 2018 Mapový výjezd (prosinec) Mikulov zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1545433200 1545433200
21. prosince 2018 noční mapový trénink Líšeň zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1545346800 1545346800
13. — 16. prosince 2018 Soustředění Sklené I Sklené u Fryšavy zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 12/2018 12/2018 1544655600 1544914800
15. prosince 2018 Brněnský běžecký pohár (3. závod) Vranov u Brna zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1544828400 1544828400
9. prosince 2018 Běh na Býčí skálu Řečkovice, Zamilovaný háj dorost trenink 12/2018 12/2018 1544310000 1544310000
8. prosince 2018 Běh s mapou Moravským krasem Líšeň, Velká Klajdovka zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1544223600 1544223600
2. — 8. prosince 2018 Soustředění Krkonoše - Dvorská bouda Dvorská bouda zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost soustredeni 12/2018 12/2018 1543705200 1544223600
7. prosince 2018 noční mapový trénink Kuničky zaci2 dorost trenink 12/2018 12/2018 1544137200 1544137200
2. prosince 2018 Brněnská zimní liga (1. závod) zabicky pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1543705200 1543705200
1. prosince 2018 Brněnský běžecký pohár (2. závod) Okrouhlá zaci1 zaci2 dorost akce 12/2018 12/2018 1543618800 1543618800
30. listopadu 2018 noční mapový trénink Babice nad Svitavou zaci2 dorost trenink 11/2018 11/2018 1543532400 1543532400
24. listopadu 2018 Běh s mapou z Brněnské přehrady na Babu Brněnská přehrada dorost trenink 11/2018 11/2018 1543014000 1543014000
24. listopadu 2018 O-gala Plzeň dorost akce 11/2018 11/2018 1543014000 1543014000
24. listopadu 2018 Výprava Pulců a mapový trénink žáků Řečkovice pulci1 pulci2 zaci1 zaci2 trenink 11/2018 11/2018 1543014000 1543014000
17. listopadu 2018 Brněnský běžecký pohár (1. závod) Jehnice zaci1 zaci2 dorost akce 11/2018 11/2018 1542409200 1542409200
16. listopadu 2018 noční mapový trénink Chlébské zaci2 dorost trenink 11/2018 11/2018 1542322800 1542322800
06/2020 06/2020 1591371044 1591371044
    Vyhledávání neodpovídá žádná událost.